Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Inženýr Dodavatelské Kvality - Liberec

Lokalita Liberec
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Potravinářství a krmivářství, Kontrolor / kontrolorka kvality
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 65.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Jednání s dodavateli je pro Vás denním chlebem? Vyznáte se v kvalitě v automotive? Znáte nástroje kvality a normy a domluvíte se anglicky? Je Vaše odpověď ano? Tak nám napište!

Obsazujeme pozici: INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY – LIBEREC

Náplň práce:

  • zajištění kvality komponentů pro závod – řízení procesu vstupní kontroly
  • komunikace s dodavately ohledně komponentů
  • řešení reklamací s dodavately
  • auditování dodavatelů (dle VDA 6.3)
  • řízení nápravných opatření
  • zajištění procesu rozvoje dodavatelů, přenášení specifických požadavků zákazníka na dodavatele
  • komunikace s dodavately v rámci APQP, PPAP a ev. technických změn
  • hodnocení dodavatelů
  • tvorba a údržba systémové dokumentace a její aktualizace dle IATF 16949 a specifických požadavků zákazníka

POŽADAVKY:* min. SŠ vzdělání

  • praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • pokročilá znalost AJ – komunikace se zahraničními dodavateli
  • certifikace auditora procesu dle VDA 6.3
  • zkušenosti s auditováním dodavatelů

BENEFITY:
NABÍZÍME:

  • plnohodnotné zaškolení,
  • motivující pracovní a finanční podmínky,
  • dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti,
  • práci v přátelském kolektivu,
  • stravenky, 5 týdnů dovolené, roční bonusy, věrnostní bonusy, flexibilní pracovní dobu

  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Manuvia Praha
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. března
  • Plzeň
  • Veselá Adéla
  • 30 000 Kč
Zveřejněno: 16. června

HOBRA - Školník s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., FLEXIMA s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ACL Coating s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Human-Res s.r.o., HR Direct s.r.o., K2 moto s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Košík.cz s.r.o., Manuvia Praha, DISPONERO s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Manažer / manažerka logistiky, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Projektant / Projektantka, Manažer / manažerka kvality, Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Provozní ředitel / ředitelka (COO), Technický ředitel / ředitelka (CTO), Vedoucí týmu / Team leader, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Chemický technik / technička, Nástrojář / Nástrojářka, Pomocný pracovník / pracovnice v chemii, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Lihovarník a likérník / Lihovarnice a likérnice, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Specialista / specialistka kvality, Metrolog

Celá ČR, Liberec, Hodkovice nad Mohelkou, Jablonec nad Nisou, Český Dub

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

AJ anglicky audit auditor auto benefit benefity bonus bonusy certifikace den dokumentace flexibilní hodnocení HR inženýr IT komunikace kvality Liberec náplň práce nástroje normy odpověď ohledně pec podmínky práce pracovní praxe reklama rozvoj řízení společnost společnosti stravenky školení vzdělání zkušenosti znalost dokument dovolené finanční jednání kolektiv kontroly náplň národní nástroj PR proces přátelské roční rok řešení stroj systém technický tvorba údržba výrobní zahraniční zákazník závod zkušenost