Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Operátor/ka výroby v Ostravě Hrabové

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Nabízíme pracovní pozice na montáž, výrobu, mechanických částí osobních automobilů pro muže i ženy!

Náplň práce:

  • HPP ve výrobní společnosti
  • obsluha lisovacího stroje, montážní linky,
  • na 7,5 směny v třísměnném provoze po-pá
  • budete vyrábět mechanické součástky
  • do hmotnosti 1Kg
  • s kontrolou kvality

Co od Vás očekáváme:

  • 100% docházku
  • praxi ve výrobě
  • snahu učit se
  • dodržování stanovených postupů

Co Vám můžeme nabídnout:

  • HPP
  • mzda 21000-26000Kč/měsíčně
  • odměny
  • stravenky 120Kč/směna
  • pracoviště OV-Hrabová
  • dobrá dostupnost MHD

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • do 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Ostrava
  • 110 Kč / hod
  • Prostějov
  • Iva Lebánková
  • 38 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 19. června
  • Brno
  • Kamila Skřížalová
  • 26 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 10. července
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • Michaela Sochorová
  • Hrdlořezy, Praha
  • Hana Navrátilová
  • 32 820 – 42 780 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Fitness na pracovišti
Zveřejněno: 27. června
  • Modletice
  • Ing. Martina Prachařová
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 11. července

Autocentrum Ostrava s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., TresJob s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., KLIM cars s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Etimos Human s.r.o., PRAGA-Automotive s.r.o., Markmont, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Pragolematik s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., EBG plastics CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

auto automobil HR ISO IT kvality mobil mzda náplň práce odměny operátor postup pozice práce směny SOU společnost společnosti STK stravenky linky náplň obsluha PR směna stroj výroby