Hledáme lidem práci Manpower

Fakturant/ka - Junior účetní

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Jsi absolventem SŠ ekonomického směru, baví Tě účto a hledáš své první pracovní uplatnění? Nebo už máš nějakou tu praxi, ale porozhlížíš se po změně? Pak hledám práve Tebe!

Můj dlouholetý a stabilní klient právě obsazuje pozici junior účetní/ fakturant, tak neváhej a zkus štěstí ve výběrovém řízení! Životopis mi pošli na email uvedený níže nebo přímo přes ikonu "odpovědět"

Náplň práce:

- vystavování a účtování faktur

- vedení pokladny v maloprodeji

- vedení účetnictví ve svěřeném úseku

- práce s hotovostí

- spolupráce s kolegy z ekonomického oddělení

Profil kandidáta:

- SŠ ekonomického směru

- ochota se vzdělávat

- pečlivost, samostatnost a spolehlivost

- uživatelská znalost práce na PC, účetní programy výhodou

- řp. B

Nabízíme:

- stabilní práci s možností růstu

- pohodovou pracovní atmosféru a prima kolegy

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na stravné

- příspěvek na penzijko

- možnost využití našich rekreačních zařízení a další...

Místo výkonu práce: Pardubice

  • Pardubice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 41 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Pardubice
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 60 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Strašnice, Praha
  • Magdalena Dudková
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 23. května
  • Havlíčkův Brod
  • Fakturant/ka - účetní
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 27. července
  • Klášterec nad Ohří
  • Manpower
Zveřejněno: 21. února

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, INDEX NOSLUŠ s.r.o., iFORO Group, s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Matěj Gregor, Eco Face s.r.o., Go Digital! s.r.o., ELGAS, s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Clever Service s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NAPA TRUCKS spol. s r. o., Česká pošta, s.p., Miroslav Svoboda, Grafton Recruitment s.r.o., NEJLEVNĚJŠÍ POLEPY s.r.o., Probační a mediační služba, Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Czech s.r.o., ForCamping s.r.o., Expedo s.r.o., Tlapnet s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PERFO LINEA a.s., Správa a údržba silnic Pardubického kraje, Foxconn European Manufacturing Services s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., HABRA s.r.o., ERA-PACK s.r.o., R-PASS s.r.o., SCALL s.r.o., Clever Service Chrudim s.r.o., VIKTORSTAV s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Realitní makléř / makléřka, Sociální pracovník / pracovnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Specialista / specialistka státní správy, Úředník / Úřednice, Grafik / Grafička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Pardubice, Tuněchody, Bylany, Chrudim

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Odbory - proč a jak je založit

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

absolvent data den ekonom email hledám IT kandidát místo Most možnost náplň práce Pardubice pečlivost plat pozice práce pracovní příspěvek růst řízení samostatnost spolupráce stabilní stravné štěstí účetní uplatnění uživatelská znalost vedení výkon znalost dny dovolené fakturant místo výkonu práce náplň oddělení PC PR prodej profi program programy stav účetnictví uživatel výběr