Hledáme lidem práci Manpower

Plánovač/ka materiálu

Lokalita Tachov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte praxi v oblasti logistiky z výrobní společnosti? Oblast plánování vám je blízká? Domluvíte se bez problémů anglicky? A pokud k tomu všemu hledáte nový pracovní impuls, čekáme právě na Vás!

Pro automotive společnost na Tachovsku hledáme člověka na plánování materiálu do výroby. Pokud vás tato nabízená pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat!

Popis pozice:

  • plánování dodávek materiálů na zabezpečení výroby
  • koordinace dodávek materiálů od dodavatelů pro zabezpečení výroby
  • řešení změn plánu výroby dle požadavků zákazníka
  • inventury materiálu
  • řešení problémů v dodávkách s dodavatelskou a přepravní firmou pro zajištění dodávek materiálu
  • práce se systémem SAP, MFG PRO, JTDS
  • vypracovávání analýz v případech změn plánů

Profil kandidáta:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • roční zkušenost v logistice ve výrobní společnosti, zkušenost z automotive firmy výhodou
  • AJ na dobré úrovni pro každodenní komunikaci
  • znalost práce na PC a MS Office (SAP výhodou)
  • ochota rozvíjet se, hodně vás naučíme

Nabízíme:

  • nadstandardní ohodnocení
  • závodní stravování zdarma
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • mobilní telefon, notebook
  • jazykové kurzy a další vzdělávání
  • zajímavé firemní akce

  • Klášterec nad Ohří
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. února

ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Trenkwalder a.s., Šmídl s.r.o., Česká pošta, s.p., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., KDK Automotive Czech s.r.o., OPUS MAX s.r.o., LK&KO WORK s.r.o., EUROSTYLE SYSTEMS TACHOV s.r.o., Tachsped s.r.o., Jaroslav Herout, Ing. Vladimír Matoušek, Stavby Gomolák s.r.o., Agropodnik Hostíčkov s.r.o., Borská servisní s.r.o., ATLANTA WORLD Group s.r.o., GXO Logistics Services Czech s.r.o., Adient Czech Republic s.r.o., Easy Work Company s.r.o., Traporeda work s.r.o., Euro práce west s.r.o., Autodoprava J + M Zeman s.r.o., TD SYNNEX Czech s.r.o., Zemědělské družstvo "ROZVOJ" se sídlem v Trstěnicích, Cuong Nguyen Van, Aleš Wolf, BUBASTAV s.r.o., Avers-Trans s.r.o., OK Záchlumí, a.s., KARPEM a.s., CANPACK Czech s.r.o., BIG-BDM s.r.o., FEIT Internationale Transporte s.r.o., Phuong Nguyen Thi, Thuy Pham Minh

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Vedoucí týmu / Team leader, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Úředník / Úřednice

Tachov, Celá ČR, Bor, Stříbro, Ctiboř, okres Tachov, Lom u Tachova, Halže, Chodová Planá, Přimda, Trstěnice, okres Cheb, Černošín, Třemešné, Mariánské Lázně, Záchlumí, okres Tachov, Bezdružice

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

AJ akce anglicky auto data den dění hledám hodnocení kandidát kurz kurzy mobil náplň práce NDA nová Office ohodnocení penzijní připojištění plán plánování pojištění pozice práce pracovní připojištění příspěvek společnost společnosti stravování Tachov telefon týden týden dovolené navíc vzdělání vzdělávání zaměstnání zdarma znalost dar dovolené firemní firmy jazyk kontakt koordinace kov logistik materiál mobilní náplň navíc oblast oblasti PC pečení penzijní PR problém profi případ roční řešení řešení problémů standard systém výrobní výroby zákazník závod zkušenost