Práce: Manažer/ka Firemní Restaurace - České Budějovice

lokalita: České Budějovice zadavatel: ARAMARK, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme:

Pro firemní restauraci v Českých Budějovicích hledáme zkušeného manažera/ku.

POŽADUJEME:

  • SŠ – hotelová škola, management, apod.
  • praxi v oboru min. 10 let – velkou výhodou je zkušenost z firemního stravování
  • zkušenosti s vedením většího počtu zaměstnanců
  • dobrá znalost gastronomického prostředí
  • orientace na výsledek
  • dodržování standardů, odborná dokonalost, znalost ISO
  • komunikativnost
  • dobrá znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Outlook)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řízení, koordinace a kontrola činnosti provozní jednotky
  • komunikace s klientem, aplikace projektů na provoze
  • spolupráce se mzdově-personálním oddělením při výběru nových zaměstnanců
  • odpovědnost za hygienu, BOZP, PO
  • odpovědnost za kvalitu vyrobené stravy
  • spolupráce při vedení skladovaného zboží a surovin

NABÍZÍME:

  • zázemí silné společnosti
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • možnost osobního a profesního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení

PRACOVNÍ DOBA:

  • PO – PÁ (RANNÍ SMĚNA)

NÁSTUP:

  • DLE DOHODY

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

  • České Budějovice – firemní restaurace BOSCH ARAMARK.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Toplist