Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

LAKÝRNÍK VE VÝROBĚ (od 30.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Lakýrník / Lakýrnice, Operátor / operátorka výroby, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 30.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte zkušenosti s lakováním větších ocelových ploch? Hledáte stabilní zaměstnání v okolí Plzně? Jste ochotný pracovat na 3 směny? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Mezinárodní strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: LAKÝRNÍK VE VÝROBĚ (od 30.000 Kč)

Náplň práce:

* kontrola a příprava materiálu
* očištění materiálu, chystání a nanášení barvy
* zodpovědnost za kompletnost dokumentace

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/SOU vzdělání technického směru
* praxe na obdobné pozici
* zručnost, pečlivost, spolehlivost, týmovost

Co Vám můžeme nabídnout:

* 5 týdnů dovolené
* roční a věrnostní odměny
* příspěvek na stravování
* možnost firemního ubytování
* práci v nadnárodní společnosti

* Nástup možný ihned
* Lokalitu: +- 10km od Plzně

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Plzeň
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
  • Plzeň
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 21. března
  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Prostějov
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 11. ledna
  • Kroměříž
  • 30 000 – 34 998 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 20. května
  • Nový Jičín
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Horní Počernice, Praha
  • Etimos Human s.r.o.
  • 27 500 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Králův Dvůr
  • Kateřina Pušová
  • 27 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna

Schäfer - Menk s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., AT SERVIS spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA, Daikin Industries Czech Republic s.r.o., B & BC, a. s., JISTU recruitment s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Skanska a.s., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia People CZ a.s., Trenkwalder a.s., INEL - Technik, s.r.o., REDIMAX spol. s r.o., TECHPOL CZ s.r.o., SIPE SERVIS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Konzultant / konzultantka IT, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Technik / technička IT, Dělník / Dělnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Plzeň, Útušice, Dýšina

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Trainee program – první práce pro absolventy

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

dokumentace IT mezinárodní možnost náplň práce odměny odpovědnost pečlivost práce praxe příspěvek směny SOU společnost společnosti stabilní stravování ubytování vzdělání zaměstnání zkušenosti Zruč životopis bar dokument dovolené firemní kontrola kov Lakování materiál náplň národní PR příprava roční stroj technické tým zkušenost