Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ŠIKOVNÝ LAKÝRNÍK (25-30.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Přerov
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Chtěl bys zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě? Máš zkušenosti s prací na lakovně a baví tě to? Přidej se k nám – rozšiřujeme tým o nového kolegu!

Mezinárodní strojírenská společnost, hledá kandidáty na pozici:

ŠIKOVNÝ LAKÝRNÍK (25–30.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ
připravíš výrobek k lakování a pak ho nalakuješ
dodržíš stanovené předpisy a postupy
zkontroluješ, že je vše jak má být
budeš pečovat o své pracoviště
práce na 3 směny

CO POŽADUJEME?
v šuplíku máš alespoň výuční list
už ses s lakováním setkal
znáš technologické postupy
jsi samostatný

CO NABÍZÍME?
na dovolené si odpočineš 5 týdnů
náborový příspěvek 20.000 Kč
na účet Ti přistane i 13. plat
můžeš si přilepšit výkonnostními bonusy
přispějeme Ti na dojíždění
najíst se můžeš u nás v kantýně za stravenky

Místo výkonu práce: okres Hranice

  • Přerov
  • DSP Přerov, spol. s r.o.
  • 29 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na ubytování
  • Hranice, Přerov
  • ZHT Group s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Držovice
  • Trenkwalder a.s.
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. dubna
  • Svitavy
  • EVT Stavby s.r.o.
  • 31 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Valašské Meziříčí
  • SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 26. října
  • České Budějovice
  • AUTO FUTURE, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Tábor
  • LASMONT s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč

Achenbach Systems s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., BBA HRANICE, spol. s r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Etimos Human s.r.o., Skanska a.s., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., DSP Přerov, spol. s r.o., RenoServices, s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, MONT-KOVO, spol. s r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Caravan Centre Moravia, s.r.o., MALDREV s.r.o., GLOBAL RECYCLING a.s., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., Möbelix, AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Bergasto a.s., ZHT Group s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., AB Max Lisovna Kovářov s.r.o., Trenkwalder a.s., Dudr Tools s.r.o., Pekařství M a M, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Strojvedoucí, Taxikář / Taxikářka, Brusič / Brusička, Kovář / Kovářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Jeřábník / Jeřábnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Fasádník / Fasádnice

Milenov, Zlín, Bělotín, Přerov, Troubky, Tršice, Hulín, Přáslavice, Holešov, Kroměříž, Klenovice na Hané, Všechovice, okres Přerov, Olomouc, Hranice, okres Přerov, Potštát, Držovice, Fryšták, Sazovice, Prostějov

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Odbory - proč a jak je založit

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

AJ bonus bonusy Bor dění HR Hranice IT kandidát mezinárodní místo Most nábor náplň práce nové plat postup práce pracoviště příspěvek směny společnost stabilní stravenky Týn výkon zkušenosti dovolené kov Lakování list místo výkonu práce náborový náplň národní okres PR předpis stroj technolog tým výkonnost zahraniční zkušenost