Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Lakýrník - 30.000 - 35.000 CZK

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Dolní Benešov
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Lakýrník / Lakýrnice, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Pro společnost orientující se na výrobu technologických a průmyslových celků dodávaných do celého světa hledáme zaměstnance na pozice:

Lakýrník

V případě zájmu pošlete životopis či informace do emailu: věk, ročník, dosažené vzdělání, praxe. Rádi Vás pozveme na pohovor a ukážeme pracoviště.

Náplň práce:

  • lakování strojních dílů, výrobků a celků
  • stříkání ploch s velkými nároky na jakost povrchu a tloušťku vrstvy
  • zabezpečení manipulace, zacházení s vysokotlakým zařízením

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxe v oboru vítáná, šikovné kandidáty však dokážeme řádně zaučit
  • zodpovědnost, samostatnost
  • jeřábnické a vazačské oprávnění – výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celková mzda v rozpění 30.000 – 35.000 CZK
  • 25 dní dovolení
  • 2 dny volno (sick days)
  • podpora penzijního připojištění
  • stravenkový příspěvek ve výši 55 CZK / den
  • výhodné telefonní tarify aj.
  • možnost podpory v rámci dojíždění (bonus za dopravu, popřípadě relokace) – vše individuálně

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • 28 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. dubna
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. dubna
  • Opava
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 22. dubna
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Vinohrady, Praha
  • Don Giovanni Management s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 24. října
  • Velké Meziříčí
  • Mateřská škola Velké Meziříčí,…
  • od 17 300 Kč
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Petrovice u Karviné
  • Základní škola a Mateřská škola…
  • od 18 140 Kč
  • Sviadnov
  • Strojírny Sviadnov s.r.o.
  • od 26 775 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Bystřice, Frýdek-Místek
  • MROZEK a.s.
  • od 30 000 Kč
  • Sobětuchy
  • Brickwork s.r.o.
  • od 23 640 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • Jan Peroutka
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Otice
  • SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 22. prosince

Comac jobs s.r.o., BATZ CZECH, s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., KOVONA SYSTEM, a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Josef Moch, Etimos Human s.r.o., ARAKO spol. s r.o., GrapeNet s.r.o., Trenkwalder a.s., REMANTE GROUP s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., FERRAM, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., CZ LOKO, a.s., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Ostrava, Lead - HR Services s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Svářeč / Svářečka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka chemické výroby, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Metrolog, Technik / technička automatizace

Ostrava, Bruntál, Nový Jičín, Frýdlant nad Ostravicí, Český Těšín, Třinec, Bílov, okres Nový Jičín, Dolní Benešov, Bolatice, Opava

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

AJ bonus Bor CZK den dění email hledám IT kandidát Most možnost mzda náplň práce nárok nároky odpovědnost OZP podpora pohovor pojištění pozice práce pracoviště praxe připojištění příspěvek řízení samostatnost sick day společnost tarif tarify telefon volno vzdělání životopis díl dny informace kov Lakování lokace náplň obor oprávnění pečení penzijní podpory PR průmysl průmyslový případ roční rok stroj technické technolog