Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor/ka výroby, až 27.000 Kč - Modřice

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 27.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh – snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte zajímavou práci v menším kolektivu?
Nemáte zkušenost ve výrobě, ale chcete jít jiným směrem?
Vyhovuje Vám práce na 3 směny?
Hledáte práci v lokalitě Modřice?
Svoz z centra zajištěn.

Hledáme posily do týmu!

Náplň práce:

  • obsluha stroje, který vyrábí platové výrobky
  • kontrola výrobků, případně drobné opravy nožíkem, pilníkem,…
  • jednoduchá manuální montáž plastových dílů (nejedná se o žádné těžké věci)
  • práce ve 3. směnném provozu (noční začíná v neděli, odpolední končí v pátek)
  • VÍKENDY JSOU VOLNÉ
  • před nástupem proběhne prohlídka výroby, ať přesně víte, jak to v práci vypadá
  • práce ve stoje

Nabízíme:

  • mzdu až 28.000 Kč
  • stabilní dlouhodobé zaměstnaní
  • stravenkový paušál 50 Kč/den
  • příspěvek na čištění oděvu
  • 25 dnů dovolené
  • Active pass až 150 Kč/den
  • svoz z centra Brna až k firmě
  • bonus 5.000 Kč za doporučení nového zaměstnance
  • narozeninové poukaz, příspěvek na očkování proti chřipce

Očekáváme:

  • manuální zručnost a pečlivost
  • dobrý zrak
  • týmového ducha
  • zodpovědnost za svou práci
  • možnost pracovat na 3 směny ( 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
  • víkendy volné

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko „přihlásit se teď“. Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky?
Neváhejte mě kontaktovat.
Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.