Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Skladník s VZV až 30.000 Kč/měsíc + 20000 náborový příspěvek

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 26.000 – 30.000 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče do skladu – Skladník / Manipulant skladu.

Náplň práce:

  • naskladňování a vyskladňování zboží
  • kompletace zboží, manipulace se zbožím a příprava pro expedici
  • zodpovědnost za kvalitu vychystaného zboží
  • kontrola štítků, etiket, dokladů
  • práce v systému a s počítačem
  • obsluha VZV
  • dodržování BOZP

Nabízíme:

  • ZAJÍMAVÉ finanční ohodnocení až 30.000 (fix + bonusy + příplatky)
  • náborový příspěvek 20.000 Kč (podmínky při osobním pohovoru)
  • HPP, dlouhodobou spolupráci v čistém prostředí
  • STRAVOVÁNÍ za pár kaček
  • ODMĚNA za doporučení známého / kamaráda 2.000 Kč
  • ZDARMA svozové autobusy zajištěny z Prahy
  • NÁSTUP ihned/dohodou

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo zobrazit tel. číslo

Požadujeme:

  • praxe a zkušenosti na obdobné pozici / skladu
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • pokročilá znalost práce na PC
  • průkaz na VZV velkou výhodou
  • trestní bezúhonnost

  • Praha
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 29 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
Zveřejněno: 26. března
  • Borek, České Budějovice
  • Lenka Všetečková
Zveřejněno: 27. října

AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., 4NL a.s., AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., MESSENGER a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., LKQ CZ s.r.o., XXXLutz, Prusa Research a.s., Lagardere Travel Retail, a.s., Novitim s.r.o., Skanska a.s., Rilancio s.r.o., C.S.CARGO a.s., New River International s.r.o., ASAP Delivery s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., KATRING, spol. s r.o., BENDA zemní práce s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., BREADWAY a.s., Česká pošta, s.p., Trenkwalder a.s., safemed medical devices s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Ing. Miroslav Vybulka, PACKMAN´S PACK s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., Markmont, s.r.o., Správa železnic, státní organizace, CigDus s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., HakimiStyle s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Košík.cz s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Daniel Menšík, SECURITAS ČR s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Curso s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., CEBYT, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., VLNIKA s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., JANEMI s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Cukrář / Cukrářka, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Náborář / Náborářka, Florista / Floristka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička v zemědělství, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Černý Most, Praha 1 - Staré Město, Praha 10 - Malešice, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Libeň, Praha 10 - Uhříněves, Praha 4 - Modřany, Praha 9 - Satalice, Praha 9 - Běchovice, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Stodůlky, Praha 9 - Kyje, Praha 4 - Krč, Praha 6 - Ruzyně, Praha 1 - Nové Město, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Chodov

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Odbory - proč a jak je založit

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

AJ auto bonus bonusy Bor BOZP dodržování hledám hodnocení IT měsíc nábor náplň práce odpovědnost ohodnocení OZP plat podmínky pohovor práce praxe prostředí příplatky příspěvek sklad telefon uchazeč vhodné zdarma zkušenosti znalost životopis dar dny dohodou finanční kontrola náborový náplň obsluha osobní PC počítač PR případ příprava systém zkušenost