Řidič VZV v Karviné s náborovým příspěvkem 30.000 Kč

Karviná
29.000 – 35.000 Kč
Plný úvazek
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Pokročilý B2)
Minimální vzdělání
Základní
Vhodné také pro

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Baví vás řídit manipulační vozík? Máte s řízením VZV už nějaké zkušenosti? Hledáte práci ve stabilní firmě s fajn kolektivem? No skvělé…tak mi pošlete životopis anebo zavolejte na tel. číslo: zobrazit tel. číslo .

Co Vám můžeme nabídnout:

•    náborový příspěvek 30.000,-Kč
•    základní mzdu 23.800,-Kč/měsíc
•    + docházkový bonus 4.000,-Kč
•    + výkonností odměny každý měsíc
•    + příplatky za směnnost
•    + stravenkový paušál 79,75,-Kč v čistém za každou odpracovanou směnu
•    + vánoční bonus
•    práci pouze od pondělí do pátku
•    volné víkendy
•    5 dní dovolené navíc
•    smlouvu na hlavní pracovní poměr
•    možnost převodu pod kmen
 

Co od Vás očekáváme:

•    ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
•    spolehlivost
•    zkušenosti s řízením VZV
•    platný průkaz VZV

Kontaktujte nás:

V případě zájmu kontaktujte Veroniku Poklopovou na tel. čísle zobrazit tel. číslo nebo e-mailem: e-mail přes odpovědní formulář.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Parkoviště

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Správa železnic, státní organizace | Správa železnic, státní… | Ostrava Ostrava
  • Plný úvazek
dnešní
Mobis Automotive Czech s.r.o. | Mobis Automotive Czech s.r.o. | Nižní Lhoty Nižní Lhoty
  • 32 280 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
dnešní
EBG plastics CZ s.r.o. | EBG plastics CZ s.r.o. | Přívoz, Ostrava Přívoz, Ostrava
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
dnešní
EBG plastics CZ s.r.o. | EBG plastics CZ s.r.o. | Přívoz, Ostrava Přívoz, Ostrava
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
dnešní
LogicVision s.r.o. | LogicVision s.r.o. | Frýdek-Místek Frýdek-Místek
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
dnešní
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Hranice, Přerov Hranice, Přerov
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 4. července
TRANSFER International Staff s.r.o. | TRANSFER International Staff… | Mohelnice, Šumperk Mohelnice, Šumperk
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 11. listopadu
Wellness Hotels4U s.r.o. | Wellness Hotels4U s.r.o. | Špindlerův Mlýn Špindlerův Mlýn
  • 50 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. srpna
Generace Care z.ú. | Generace Care z.ú. | Brno Brno
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 10. srpna
Solvent s.r.o. | Solvent s.r.o. | Kladno Kladno
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. srpna
REMA TIP TOP INCO - CZ spol. s r.o. | REMA TIP TOP INCO - CZ spol.… | Brno Brno
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. srpna
H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o. | H & M Hennes & Mauritz CZ, s… | Brno Brno
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. července
IN publishing group s.r.o. | IN publishing group s.r.o. | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Brandýs nad Labem-Stará…
  • 12 000 – 15 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 10. srpna
Schlieger, s. r. o. | Schlieger, s. r. o. | Strašnice, Praha Strašnice, Praha
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 10. srpna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Comac jobs s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Správa železnic, státní organizace, SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Věra Pietrasová, RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Mobis Automotive Czech s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Chromservis s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., EBG plastics CZ s.r.o., BEScom Security s.r.o., KOVONA SYSTEM, a.s., LogTech, s.r.o., LogicVision s.r.o., Orienta Czech s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Slévač / Slévařka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Aranžér / Aranžérka, Obsluha strojů, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Strojní mechanik / mechanička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ostrava, Frýdek-Místek, Třinec, Nošovice, Nižní Lhoty, Karviná, Český Těšín, Bohumín, Rychvald, Moravská Ostrava, Ostrava, Přívoz, Ostrava, Mariánské Hory, Ostrava, Havířov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

zkušenost
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT