Volné místo ve firmě B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Četař-ka koordinátor-ka úklidových pracovníků - Lipno

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Lipno nad Vltavou
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. je součástí společnosti B+N Referencia Zrt., která byla založena v Maďarsku v roce 1993 a dnes je významným leadrem na trhu v oblasti služeb Facility Managementu.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do svého týmu, přijmeme zodpovědného kolegu(gyni) na pozici: Četař-ka. Jestli je spolehlivost, pečlivost, flexibilita a ochota pomáhat s úklidem vaší předností, tak hledáme právě vás.

Co vás čeká a nemine?

  • Práce zahrnuje částečně úklid a jeho organizaci na objektu Resort Marina Lipno, přípravu podkladů na mzdy pracovníků, dodávky a objednávky materiálu a jiné…
  • Koordinace práce úklidových pracovníků a kontrola čistoty svěřeného objektu
  • V případě nevyhnutelnosti občas zaskočit v odpoledních hodinách na úklid, kde je pro nás samozřejmým standardem zaplacený přesčas
  • Nábor a zaučování nových pracovníků
  • Operativní řešení zástupu
  • Komunikace se zákazníkem
  • Pravá ruka Team Leadera zakázek
  • Pracovní doba od Po – Pá od 7:00 – 15:00 + jednou za 14 dní víkend

Jaký byste měl/a být?

  • Mít dokončené středoškolské vzdělání
  • Mít čistý rejstřík trestu
  • Umět se rychle zorientovat a umět rychle reagovat na změny
  • Mít dobré organizační a komunikační schopnosti a dovednosti
  • Být velmi proaktivní k přístupu a potřebám zákazníka
  • Být pro tým zaměstnanců oporou a pravou rukou
  • Být flexibilní, spolehlivý(á) a pohotový(á)
  • Umět pracovat s PC a jeho programy (Word, Excel, E-mail)
  • Mít alespoň částečnou zkušenost z Facility službami výhodou – ne podmínkou!

Co vám za to nabízíme?

  • Práci na HPP s možným nástupem IHNED případně dle domluvy
  • Stravenkový paušál
  • Laptop, telefon, služební vůz
  • Kvalitní zaškolení a zajištění všech potřebných pomůcek
  • Mzdu vždy do 15. dne v následujícím měsíci na účtě