Volné místo ve firmě Project Controls, s.r.o.

Inženýr dodavatelské kvality (Quality Engineer)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kyjov, okres Hodonín
Firma Project Controls, s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

Project Controls, s.r.o.

Vyrábíme bowdenová táhla, ovládací a řídicí lanka pro motorové dopravní prostředky. Naše uvolňovací mechanismy jsou například ve dveřích, pod kapotou nebo v sedadlech. Na první pohled je nevidíte, ale díky nim je užívání automobilů bezpečné a pohodlné. Pokud selže elektronika, jsou to právě naše lankové systémy, které zabrání tomu, aby se dveře otevřely v nevhodný okamžik, nebo aby naopak otevřít šly, když se jezdec potřebuje dostat ven.

Co od Vás očekáváme:

POŽADUJEME:

  • VŠ, popř. SŠ technického směru
  • podmínkou komunikativní znalost anglického jazyka
  • dobrá znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • znalost nástrojů kvality –FMEA, 8D report výhodou
  • znalost IATF 16949:2016 výhodou
  • schopnost analytického řešení problémů, samostatnost a komunikační dovednost
  • zkušenost na oddělení kvality v automotive výhodou nikoliv podmínkou

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řízení procesu reklamací s dodavateli– plány opatření, 8D reporty
  • spolupráce při uvolňování dodávaných dílů
  • spolupráce při dodavatelských auditech
  • řízení procesu metrologie
  • zajištění QA dokumentace od dodavatelů: rekvalifikace, samoaudity

NÁBÍZÍME:

  • práci ve stabilní společnosti dodávající do automotive jako TIER1
  • práci v týmu odborníků
  • získávání zkušeností z oblasti automotive
  • motivující platové ohodnocení
  • další bonusy
  • kariérní postup
  • další vzdělávání v oblasti managementu kvality

  • Liberec
  • Fi.Bi.Li. s.r.o.
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. června
  • Havlíčkův Brod
  • ŽolikHB s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vyškov, Šlapanice, okres Brno-venkov, Kroměříž, Brno

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

AJ audit audity auto bonus bonusy Bor dokumentace hodnocení inženýr IT kvalifikace kvality management Most náplň práce Office ohodnocení plán plat postup práce reklama rekvalifikace řízení samostatnost společnost společnosti spolupráce stabilní vzdělávání znalost anglické díl dokument dovednost jazyk kariérní komunikační komunikační dovednost náplň nástroj oblast oblasti odbor oddělení plány platové ohodnocení PR problém proces report řešení řešení problémů řidič schopnost stroj technické tým zkušenost