Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Jednoduchá obsluha strojů 28.000 až 30.000,- pro M/Ž

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 30.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • manuální zručnost a zkušenosti z výroby NUTNÁ
  • samostatnost a spolehlivost
  • ochota práce na směny
  • dobrý zdravotní stav

Nabídka

  • stabilní práce na HPP
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • svozová doprava ZDARMA
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 15.000,
  • příplatky a bonusy
  • dotované stravování
  • možnost přesčasů 1 za 1.000,– do výplaty
  • možnost záloh

Pracovní náplň

  • obsluha automatických strojů
  • kontrola kvality zhotovených výrobků

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 110 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Litovel
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 17. března
  • Kyjov, Hodonín
  • Ing. Iva Homolová
Zveřejněno: 30. června

Autocentrum Ostrava s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., KLIM cars s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Markmont, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., DAKO Brno, spol. s r.o., TATRA TRUCKS a.s., Etimos Human s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Ostrava, Bohumín, Hlučín

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

auto bonus bonusy Bor hodnocení IT kvality Most možnost nabídka náplň práce ohodnocení plat platy práce pracovní přesčas příplatky samostatnost směny stabilní stravování výplaty zdarma zdravotní zdravotní stav zkušenosti Zruč automat dar doprava kontrola náplň obsluha oprava platové ohodnocení PR pracovní náplň stav stroj výroby zkušenost