Volné místo ve firmě Project Controls, s.r.o.

PPAP Engineer

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kyjov, okres Hodonín
Firma Project Controls, s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

Project Controls, s.r.o.

Vyrábíme bowdenová táhla, ovládací a řídicí lanka pro motorové dopravní prostředky. Naše uvolňovací mechanismy jsou například ve dveřích, pod kapotou nebo v sedadlech. Na první pohled je nevidíte, ale díky nim je užívání automobilů bezpečné a pohodlné. Pokud selže elektronika, jsou to právě naše lankové systémy, které zabrání tomu, aby se dveře otevřely v nevhodný okamžik, nebo aby naopak otevřít šly, když se jezdec potřebuje dostat ven.

Co od Vás očekáváme:

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Hlavní pracovní náplní je uvolňování dílů do sériové výroby a k tomu zpracování
  • PPAP pro zákazníky
  • před sériových KP výrobků jako podklad pro sérii
  • plánů vstupní kontroly
  • podkladů pro uvolnění dodávaných dílů a nástrojů
  • IMDS dílů
  • PPAP s dodavateli a uvolnění dílů dodavateli
  • AQP s dodavateli
  • Spolupráce na vývoji dodávaných dílů

VÝHODOU UCHAZEČE JSOU ZNALOSTI:

  • PPAP, VDA2, APQP
  • IATF 16949:2016
  • portálů BeOn a LiOn
  • a také zkušenosti na oddělení PPAP v automotive

POŽADUJEME:

  • VŠ, popř. SŠ technického směru
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni (denní užívání) a MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

NABÍZÍME:

  • práci ve stabilní společnosti dodávající do automotive jako TIER1
  • práci v týmu odborníků
  • získávání zkušeností z oblasti automotive
  • motivující platové ohodnocení a bonusy
  • kariérní postup
  • další vzdělávání v oblasti managementu kvality

  • Karviná
  • Gates Hydraulics s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
  • Plzeň
  • Altersis s.r.o.
  • od 55 000 Kč
Zveřejněno: 28. května
  • Pardubice
  • Panasonic Automotive Systems Czech, s.r…
  • od 32 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 9. ledna
  • Praha-západ
  • CM mechanics s.r.o.
Zveřejněno: 25. března
  • Ústecký kraj
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
Zveřejněno: 29. března
  • Pardubice
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 6. května
  • Velemyšleves
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 2. prosince
  • Třebíč
  • Mgr. Zuzana Žatečková
Zveřejněno: 12. prosince
  • Česká Lípa
  • Clarios Česká Lípa spol. s r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 22. května
  • Liberec
  • Fi.Bi.Li. s.r.o.
  • 22 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 30. června
  • Havlíčkův Brod
  • ŽolikHB s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vyškov, Šlapanice, okres Brno-venkov, Kroměříž, Brno

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

AJ auto bonus bonusy Bor den hlavní hodnocení IT kvality management náplň práce Office ohodnocení plán plat postup práce pracovní SOU společnost společnosti spolupráce stabilní vzdělávání zkušenosti znalost znalosti díl kariérní kontroly náplň nástroj oblast oblasti odbor oddělení platové ohodnocení portál PR řidič stroj technické tým výroby zákazník zkušenost