Volné místo ve firmě Manuvia Job s.r.o.

MECHANIK Blatná, svozový bus

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Blatná
Firma Manuvia Job s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Strojník / Strojnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 40.000 Kč

O nás

Manuvia Job s.r.o.

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Výrobní společnost v Blatné hledá aktuálně technicky zdatné kandidáty - mechaniky.

Náplň práce:

  • Oprava a údržba strojů a montážních linek
  • Pokud máte vzdělání v oboru elektro a Vyhl. 50/78 Sb., u nás obojí určitě využijete
  • 3 směny (R, O, N, 7,5h)

Co od Vás očekáváme:

  • Vzdělání v technickém oboru NEBO praxi na podobné pozici (zaměření elektro není podmínkou, ale výhodou)
  • Technickou zdatnost
  • Pečlivost a spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzdu odvíjející se od Vašich zkušeností s garancí navýšení po zapracování
  • Bonus za docházku 1.000 Kč
  • Osobní ohodnocení až 2.500 Kč
  • Příplatek za odpolední směnu 5,40 Kč
  • Příplatek za noční směnu 10%
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • Závodní stravování (oběd za 26 Kč)
  • Příspěvek na dopravu nebo svozový bus (Písek, Strakonice, Horažďovice, Nepomuk)

  • Písek
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Písek
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 21. března
  • Rokycany
  • Vhodné pro cizince
  • Mýto
  • Manuvia Plzeň
  • 30 000 – 37 500 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Blatná
  • Manpower
  • 25 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 20. října
  • Blatná
  • Lukáš Stříbrný
  • 25 000 – 27 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Plzeň
  • Markéta Christová
  • 37 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 6. prosince

MANDÍK, a.s., Schäfer - Menk s.r.o., OV Media s.r.o., VYNK design s.r.o., DE WAARDE s.r.o., NorWit,s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., KVARTO s.r.o., SH Job Partners s.r.o., TROX KS Filter s.r.o., Geomine a.s., SKYCLEAN s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., SENCO Příbram spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Vladimír Švejnoha, KV2 Audio International spol. s r.o., ZVVZ GROUP, a.s., KOVO FRITZ s.r.o., Zeelandia spol. s r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, DISPONERO s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Manuvia Plzeň, HEPAKO GmbH, odštěpný závod Klatovy, SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Trenkwalder a.s., Robert Hejhal, EFAFLEX - CZ s.r.o., C.I.C. Jan Hřebec s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Omega Hořovice spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o., Jiří Marek, LMZ CORPORATION s.r.o., H.-G. CZ, s.r.o., LEIFHEIT s.r.o., Expres Dönner und Fleisch s.r.o., DREVYS PRO s.r.o., Průmysl kamene a.s., Tokar Work, družstvo, KLAUS Timber a.s., KOLNA PHAN s.r.o., VIVA KLIK.CZ s.r.o., PILA K&P spol. s r.o., VibroDesk s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Konstruktér / Konstruktérka, Mistr / Mistrová, Projektant / Projektantka, Stavební technik / technička, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Potravinářský dělník / dělnice, Knihař / Knihařka, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Hostomice, okres Beroun, Dýšina, Vimperk, Horažďovice, Strakonice, Malý Bor, Nepomuk, okres Plzeň-jih, Písek, Záhoří, okres Písek, Příbram, Mirošov, okres Rokycany, Sušice, okres Klatovy, Milevsko, Vodňany, Chelčice, Rokycany, Mýto, Klatovy, Přeštice, Opařany, Dobříš, Bechyně, Týn nad Vltavou, Útušice, Hořovice, Prachatice, Chlumčany, okres Plzeň-jih, Sedlčany, Janovice nad Úhlavou, Dobřany, okres Plzeň-jih, Sudoměřice u Bechyně, Žebrák, Blatná, Předmíř, Slatina, okres Klatovy, Kasejovice, Hvožďany, okres Příbram, Mladý Smolivec, Hlubyně

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Blatná bonus Bor elektro hodnocení hora Horažďovice IT kandidát Konice měření náplň práce Nepomuk ohodnocení pečlivost Písek plat práce příplatek příspěvek směny společnost Strakonice stravování vzdělání dovolené náplň obor oprava osobní PR stroj technické údržba výrobní výše závod zkušenost