Dělník/ce v elektrotechnické výrobě| Blatná

Lokalita Blatná
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Aneta Jirmanová, zobrazit tel. číslo

Hledáme kolegy na výrobu elektrosoučástek, na tři směny v Blatné. Nabízíme dlouhodobé uplatnění.

Rádi Vám vše ukážeme na osobním pohovoru.

Popis pozice:

  • montáž elektrosoučástek,
  • pájení, lakování,
  • obsluha svařovacích robotů.

Profil kandidáta:

  • manuální zručnost,
  • možnost pracovat na 3 směny,
  • schopnost učit se novým věcem.

Nabízíme:

  • mzdu dle konkrétní pozice 109 - 126 Kč/hod.,
  • příplatky za odpolední 8 Kč, noční směnu 15 Kč/hod.,
  • příplatky za práci o víkendu (sobota 30 Kč/hod., neděle 35 Kč/hod.),
  • měsíční odměny až 4 000 Kč,
  • přítomnostní bonus 600 Kč/měsíc,
  • příspěvek na stravování - stravování v závodní jídelně,
  • příspěvek na dopravu,
  • 5 týdnů dovolené.

Rádi se dozvíme o Vašich pracovních zkušenostech, zanechte nám životopis a kontakt, my Vám zavoláme nazpět.

Budeme se těšit!

Máte zájem o tuto nabídku?