OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY Tábor, mzda až 39.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Tábor
Firma Manuvia Job s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 39.000 Kč

Manuvia Job s.r.o.

Výrobní společnost v Táboře hledá aktuálně spolehlivé kandidáty pro Obsluhu linky na výrobu komponentů pro automobilový průmysl v nepřetržitém provozu.

Náplň práce:

  • Obsluha výrobní linky, nastavení výrobních parametrů, doplňování materiálu, odebírání hotových kusů, kontrola výrobků
  • Fyzicky náročnější operace
  • Nepřetržitý provoz 12h směny (krátký, dlouhý týden)
  • Úvodní zaškolení pouze v ranní směně (cca 1 měsíc)

Co od Vás očekáváme:

  • Vzdělání SOU – technický obor nebo praxi ve strojírenské firmě
  • Fyzická zdatnost
  • Technická zručnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celkovou mzdu po zaškolení až 39.000 Kč
  • Docházkový bonus 2.100 Kč/čtvrtletí
  • 13. a 14. mzda
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky 120 Kč/ks nebo dotované stravování
  • Nadstandartní příplatky za noční a víkendové směny
  • Možnost profesního rozvoje, dalšího vzdělávání

  • Tábor
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 31 500 – 44 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. dubna
  • Tábor
  • REFLI s.r.o.
  • 18 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Tábor
  • FERRUM s.r.o.
  • 36 000 – 36 500 Kč
  • Tábor
  • Friall s.r.o.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Tábor
  • ANTICORO, spol. s r.o.
  • 28 400 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Tábor
  • AUTOSALON Tábor s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • Tábor
  • Jan Pražák
  • 26 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 29. února
  • Planá nad Lužnicí
  • PRO GYM Profesional s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Profi Butcher s.r.o.
  • 23 640 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
Zveřejněno: 21. února
  • Vesper Solutions, s. r. o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 29. ledna
  • C-Energy Planá s.r.o.
  • 35 200 – 40 600 Kč
  • Želeč, Tábor
  • YI ZU s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Chýnov
  • Škrobárny Pelhřimov, a.s.
  • 27 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Skalice, Tábor
  • František Kouba
  • od 30 000 Kč
  • Sudoměřice u Bechyně
  • BETON HRONEK s.r.o.
  • od 32 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • OPOP spol. s r. o.
  • 32 000 – 38 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 6. prosince
  • Mouchnice
  • STABILA ČR, s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 29. listopadu
  • Třeboň
  • ROMANTICK s.r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Trèves Perfoam s.r.o., COGEBI a. s., SULCO Automotive Group, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EFAFLEX - CZ s.r.o., LMZ CORPORATION s.r.o., Jaroslav Dvořák, GZ Media, a.s., MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ZVVZ GROUP, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., STEKER s.r.o., REFLI s.r.o., FERRUM s.r.o., PT servis konzervárna spol. s r.o., NSE Solutions, s.r.o., Friall s.r.o., ANTICORO, spol. s r.o., COMETT PLUS, spol. s r.o., AUTOSALON Tábor s.r.o., Babamurat Ahmedov, Jan Pražák, DITA výrobní družstvo invalidů, LI XIAN s.r.o., PRAHA ŠH s. r. o., BARTOŇ doprava a mechanizace s.r.o., VSP DATA a.s., P-PLAST Lom s.r.o., PHT a.s., Pevco s.r.o., ZNTS Projekt s.r.o., PRO GYM Profesional s.r.o., IMG BOHEMIA s.r.o., TOPUS, s.r.o., Pila Pasák palety s.r.o., Profi Butcher s.r.o., Vesper Solutions, s. r. o., C-Energy Planá s.r.o., BRIKLIS, spol. s r.o., HOKOV spol. s r.o., YI ZU s.r.o., PMZ - KOVO s.r.o., KOLOVRAT, ČM spol. s r.o., Škrobárny Pelhřimov, a.s., Jaroslav Fáček, Bauer Technics s.r.o., František Kouba, DYNARISTAV s.r.o., Zemědělské družstvo Dolní Hořice, BETON HRONEK s.r.o., PVS Group s.r.o., AGRI-Trading s.r.o., ENVI-PUR, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Systémový inženýr / inženýrka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Projektový / projektová manažerka, Vědeckovýzkumný pracovník / pracovnice, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Agronom / Agronomka, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Technolog / technoložka v zemědělství, Operátor / operátorka chemické výroby, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Tábor, Opařany, Sudoměřice u Bechyně, Soběslav, Bechyně, Milevsko, Veselí nad Lužnicí, Týn nad Vltavou, Sezimovo Ústí, Lom, okres Tábor, Chotoviny, Planá nad Lužnicí, Malšice, Želeč, okres Tábor, Chýnov, Pohnánec, Stádlec, Skalice, okres Tábor, Roudná, Dolní Hořice, Mladá Vožice, Sepekov

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Trainee program – první práce pro absolventy

auto automobil bonus Bor den IT kandidát měsíc mobil možnost mzda náplň práce NDA nepřetržitý plat práce příplatky rozvoj směny SOU společnost stravenky stravování školení Tábor týden víkend vzdělání vzdělávání Zruč automobilový průmysl dar dovolené kontrola kov linky materiál náplň obor obsluha operace PR profesní průmysl stav stroj technická technický výrobní