Práce: Uklízečka

lokalita: Jinonice, Praha zadavatel: SWEET DELIGHT a.s.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jsme výrobcem hluboko zamražených dortů a pečených dezertů s velkým podílem ruční výroby. Tyto výrobky z velké části vyvážíme do světa a neustále rosteme. A tak pro náš další rozvoj hledáme do týmu pracovité kolegy na pozici uklízečka.

Co budete dělat?

  • Uklízet malovýrobní, skladové a kancelářské prostory,
  • zodpovídat za perfektní čistotu a udržování hygieny na pracovišti,
  • pracovat ve 12hodinových směnách (krátký/dlouhý týden).

Co budete potřebovat za zkušenosti a dovednosti?

  • Pozitivní a zodpovědný přístup k práci,
  • pečlivost a spolehlivost,
  • platný zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství.

Co vám nabízíme my?

  • Práci na hlavní pracovní poměr,
  • za dobře odvedenou práci vás čeká velmi dobrá odměna a firemní benefity,
  • přátelský kolektiv.

Nástup: dohodou

Pokud se Vám tato nabídka líbí, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail e-mail přes odpovědní formulář.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Jinonice, Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 1. 10. 2016

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

13.000 – 14.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.