Práce: Cukrář/ka - vývojář

lokalita: Jinonice, Praha zadavatel: SWEET DELIGHT a.s.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jsme výrobcem hluboko zamražených dortů a pečených dezertů s velkým podílem ruční výroby. Tyto výrobky z velké části vyvážíme do světa a neustále rosteme. A tak pro náš další rozvoj hledáme do týmu pracovitého kolegu na pozici cukrář/ka – vývojář.

Co budete dělat?

  • Vymýšlet a vyvíjet nové cukrářské výrobky,
  • řešit technologické záležitosti cukrářské výroby (volba vhodných surovin a jejich poměrů, hledání alternativních surovin apod.),
  • zavádět nové recepty do výroby,
  • připravovat a vyrábět vzorky výrobků pro stávající i potenciální zákazníky,
  • v případě menšího vytížení v oddělení vývoje pracovat přímo ve výrobě, tzn. evidovat spotřebu surovin podle stanovených receptur a dorty a dezerty připravovat, vyrábět a zdobit,

Co budete potřebovat za zkušenosti a dovednosti?

  • Praxi v cukrářské výrobě a zájem o tento obor,
  • ideálně pracovní zkušenosti s cukrařinou v zahraničí,
  • vyučení v oboru cukrář,
  • koncepční a inovativní myšlení vyúsťující v realizovatelné nápady,
  • manuální zručnost, cit pro detail,
  • chuť do práce, ochotu učit se nové věci, proaktivní přístup,
  • spolehlivost, poctivost, týmového ducha.

Co vám nabízíme my?

  • Práci na hlavní pracovní poměr v rostoucí české firmě s mezinárodním působením,
  • za dobře odvedenou práci vás čeká velmi dobrá odměna a firemní benefity,
  • možnost kariérního růstu,
  • přátelský kolektiv.

Nástup: dohodou

Pokud se Vám tato nabídka líbí, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail e-mail přes odpovědní formulář.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Jinonice, Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 1. 10. 2016

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.