O nás

Trenkwalder a.s.

Jsme Trenkwalder – evropská personální a poradenská společnost s více než třicetiletou tradicí. Propojujeme kvalitní zaměstnavatele se správnými uchazeči a stavíme především na lidech a odbornosti. Působíme v Česku i v rámci mezinárodní skupiny se sídlem ve Vídni, která má zastoupení v 16 evropských zemích a více než 200 poboček. Český trh práce známe do hloubky a dlouhodobě spolupracujeme s významnými firmami i tisíci kandidátů.

O nás

Máš talent pro prodej a láká tě svět umělé inteligence? Chceš být u zrodu budoucnosti a pomáhat firmám transformovat jejich podnikání díky špičkovým AI řešením? Pak hledáme právě Tebe!

Kdo jsme? Přidej se k dynamickému týmu Everbot s.r.o., české investiční skupiny s mezinárodním přesahem. Působíme ve 12 zemích Evropy a máme ambice jít dál. U nás se snoubí agilita startupu se stabilním zázemím – máme know-how, finance i zkušenosti k budování skutečně úspěšných projektů. Ceníme si nadšení pro práci, týmové spolupráce a profesionality, ale zároveň si udržujeme přátelskou atmosféru. A jelikož jsme moderní společnost, nabízíme i velkou míru flexibility!

Co tě u nás čeká?

  • Tvá mise bude jasná: objevovat, přesvědčovat a budovat. Pomocí telefonické a video komunikace budeš navazovat kontakty s firemní klientelou (B2B), naslouchat jejich potřebám a představovat naše inovativní AI aplikace.
  • Tvým úkolem bude nejen prodat, ale hlavně nabídnout řešení, které klientům přinese reálnou hodnotu a posune je vpřed.
  • Budeš budovat a udržovat dlouhodobé vztahy, které jsou klíčem k opakovaným obchodům.
  • Aktivně přispěješ k plnění prodejních cílů a rozvoji našeho obchodního týmu.
  • Práce s moderním CRM systémem bude pro tebe samozřejmostí – pro efektivní správu dat a zajištění prvotřídního servisu.

Koho hledáme?

  • Především člověka se silnými komunikačními dovednostmi a profesionálním vystupováním. Budeš tváří naší společnosti!
  • Klíčová je schopnost aktivně naslouchat a analyzovat potřeby klientů, abys dokázal/a připravit tu nejlepší nabídku.
  • Očekáváme proaktivní přístup, odhodlání dosahovat a překračovat stanovené cíle. Jsi rozený/á lovec příležitostí? Tady jedna je, tak neváhej.
  • Zkušenosti v prodeji či telemarketingu jsou pro tebe výhoda, ale nejdůležitější je přístup! Rádi tě vše naučíme a poskytneme ti komplexní školení.
  • Důležitá je znalost práce na PC, hlavně chuť učit se novým technologiím a ponořit se do fascinujícího světa umělé inteligence.

Proč se Ti u nás bude líbit?

  • Skvělé finanční ohodnocení: Nabízíme konkurenční fixní mzdu a k tomu motivační provize, které nemají strop! Tvůj úspěch je i náš úspěch.
  • Komplexní zaškolení a podpora: Nikoho neházíme do vody. Od prvního dne budeš mít plnou podporu a školení, abys se stal/a expertem/expertkou v prodeji AI. Díky propracovaným call skriptům máme výsledky hned od začátku spolupráce.
  • Kariérní růst: U nás máš dveře otevřené k profesnímu rozvoji v oblasti prodeje, komunikace i AI technologií.
  • Flexibilita: Nabízíme možnost plného Home Office. Sice se občas rádi potkáme v naší kanceláři v Ostravě, ale primárně pracujeme s důvěrou na dálku.
  • Přátelská atmosféra: Jsme tým, který táhne za jeden provaz. U nás se cení týmová spolupráce, ale i tvůj individuální přínos.

Jsi připraven/a stát se součástí revoluce v prodeji AI? Chceš pracovat v prostředí, kde se snoubí inovace s lidskostí a stabilním zázemím? Pošli nám svůj životopis ještě dnes! Těšíme se, až Tě poznáme a možná společně začneme psát další kapitolu tvého úspěchu v Everbot s.r.o.

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy a prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Ekodoma s.r.o. | Ekodoma s.r.o. | Zlín Zlín
  • 50 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 13. července
AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby | AWP P&C Česká republika -… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 14. srpna
AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby | AWP P&C Česká republika -… | Celá ČR Celá ČR
  • 30 000 – 33 400 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 12. prosince
AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby | AWP P&C Česká republika -… | Celá ČR Celá ČR
  • 29 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 3. července
AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby | AWP P&C Česká republika -… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 6. prosince
AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby | AWP P&C Česká republika -… | Celá ČR Celá ČR
  • 30 000 – 33 400 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 12. září
SH Job Partners s.r.o. | SH Job Partners s.r.o. | Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 1. října
ISAN Radiátory s.r.o. | ISAN Radiátory s.r.o. | Blansko Blansko
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 1. října
Lead - HR Services s.r.o. | Lead - HR Services s.r.o. | Moravany, Brno-venkov Moravany, Brno-venkov
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 1. října
JISTU recruitment s.r.o. | JISTU recruitment s.r.o. | Praha Praha
  • 45 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 1. října

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Interhotel Zlín a.s., ALMECO Skyba, s.r.o., Retail active s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Operations Management s.r.o., Česká spořitelna, a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., kalkulator.cz, s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Möbelix, První novinová společnost a.s., Ekodoma s.r.o., TextilEco a.s., Město Fryšták

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Office manager, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní specialista / specialistka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Revizní technik / technička, Obchodní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Manažer / manažerka v cestovním ruchu, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Zlín, Zlín, centrum, Celá ČR, Fryšták

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

zkušenost