Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ (35 - 43.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Žirovnice
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 43.000 Kč
Kontakt Natalie Stará, zobrazit tel. číslo

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.

Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Hledáte novou pracovní příležitost v oboru elektro? Vlastní vyhlášku 50/1978 alespoň §5? Chce pracovat v prosperující nadnárodní společnosti? Výborně, chceme vás vidět. Pošlete nám strukturovaný životopis a pracujte jako:

Náplň práce:

  • udržování bezproblémového chodu strojních zařízení
  • instalace nových zařízení
  • provádění preventivní údržby
  • příprava plánů údržby
  • zajištění náhradních dílů

Co od Vás očekáváme:

  • min. SOU vzdělání v elektro oboru
  • platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §5 (§6 a vyšší výhodou!)
  • praxe s elektroúdržbou výhodou!
  • ŘP sk. B
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na dopravu
  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • nástup ihned
  • lokalitu: Žirovnice

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát