Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Machr Svařování (Od 68.000 - 88.000 Kč) | Jedna Směna

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rosice, okres Brno-venkov
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Mistr / Mistrová, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 68.000 – 88.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Pracujeme s kovem, s konstrukcí

Obecné informace:

Máte svářečské oprávnění, jste pracovitý a nebojíte se zodpovědnosti? Poznáte sváry a jejich kvalitu? Chcete pracovat jen jednu směnu a po práci mít klid? Pokud ano, tak nám pošlete životopis!

Náplň práce:

* Koordinace výroby dle výrobních plánů
* Dodržování technologických postupů, BOZP
* Kontrola a zajišťování kvalitní výroby
* Vedení pracovního týmu cca 25 osob
* Zaškolování nových kolegů
* Plánování směn a obsazení pracovišť
* Zavádění a kontrola dodržování 5S
* Nastavení výrobních standardů

Co od Vás očekáváme:

* SOU/SŠ - nejlépe v oboru strojírenství
* Svářečské oprávnění
* Předchozí praxe alespoň 3 roky na podobné pozici
* Orientace v technické dokumentaci
* Základní dovednost práce na PC (MS Office)
* Schopnost vést menší pracovní tým
* Přesné oko, šikovnou ruku a otevřenou mysl
* Ochotu dále se učit, proaktivitu

Co Vám můžeme nabídnout:

* Nástupní mzda od 68.000 Kč
* Práce na JEDNU SMĚNU
* 20 dnů dovolené
* Zajímavá a stabilní práce
* Osobní ohodnocení a prémie
* Příspěvky na stravování, na dopravu
* Nový telefon pro soukromé účely
* Firemní vzdělávací programy a školení

* Místo výkonu: Rosice, Brno

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

AJ Bor BOZP Brno den dění dodržování hodnocení HR IT místo mzda náplň práce NDA nová odpovědnost Office ohodnocení OZP plán plánování postup práce pracovní praxe Rosice SOU stabilní stravování svařování školení telefon vedení výkon životopis dar dokument dovednost dovolené firemní informace kontrola koordinace kov kvalitní náplň obor oprávnění osobní PC PR prémie program programy příspěvky rok schopnost směna standard stav stroj strojírenství technické technolog tým výrobní výroby