Hledáme lidem práci Manpower

Skladník na Benešovsku – 30 000 Kč + doprava zdarma!

Lokalita Poříčí nad Sázavou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přidejte se do týmu spokojených zaměstnanců společnosti, která se zabývá výrobou cukrovinek. Právě hledáme kolegy na pozici geo-operártor/skladník.

Popis pozice:

Vaší náplní práce bude příjem a výdej surovin. Práce v programu SAP a skladové hospodářství.

Profil kandidáta:

Hledáme kolegy, kteří mají alespoň základní znalost anglického jazyka a ovládají práci na PC. Dále požadujeme zkušenosti ze skladu nebo obdobných pozic.

Nabízíme:

O naše zaměstnance se staráme, a proto kromě mzdy až 30 000 Kč získáte například:

– týden odpočinku na dovolené navíc
– svozy z Vlašimi, Týnce n. Sázavou, Votic nebo Sedlčan zdarma
– přispějeme Vám na penzijní připojištění
– najíte se za pár korun v dotované jídelně přímo v hale
– firemní produkty pořídíte s velkou slevou
– v areálu je k využití fitko, dopřejete si také masáže, pedikúru nebo dentální hygienu

  • Modletice
  • Kaufland Česká republika v.o.s.
  • 29 500 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 27. března
  • Modletice
  • 33 000 – 39 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. března
  • Praha
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 29 000 – 34 000 Kč

AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., DoDo Czech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., AZ FLEX, a.s., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., Šmídl s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., BCS Automotive Interface Solutions s.r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Grafton Recruitment s.r.o., TIR CENTRUM s.r.o., Česká pošta, s.p., BAKKER, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o., Wolt Česko s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., PPL CZ s.r.o., XXXLutz, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Trenkwalder a.s., STILL ČR spol. s r.o., ASBISC ENTERPRISES PLC, Agency Prague, organizační složka, Almeco, s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Schäfer - Menk s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., JLV, a.s., MIMO BOHEMIA, a.s., BREADWAY a.s., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., Košík.cz s.r.o., BAUFERA s.r.o., TextilEco a.s., C.S.CARGO a.s., SECURITAS ČR s.r.o., New River International s.r.o., Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy, Zrno zrnko s.r.o., Ski a BikeCentrum Radotín s.r.o., f.Hýča s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Prusa Research a.s., BENDA zemní práce s.r.o., Správa železnic, státní organizace, HakimiStyle s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Curso s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Celník / Celnice, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Inspektor / Inspektorka, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Náborář / Náborářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Shift leader / Vedoucí směny

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Kamýk, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Modřany, Praha 4 - Krč, Praha 9 - Běchovice, Praha 5 - Radotín, Praha 4 - Hodkovičky, Praha 4 - Michle, Praha 10 - Malešice, Praha 4 - Nusle, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 9 - Černý Most, Praha 1 - Nové Město, Říčany, okres Praha-východ, Nupaky, Čestlice, Úvaly, Uhlířské Janovice, Český Brod, Kosoř, Dobřichovice, Jirny, Vysočany, Praha

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

AJ Benešov den hledám IT kandidát masáže mzdy náplň práce penzijní připojištění pojištění pozice práce příklad připojištění sklad společnost společnosti stará týden Týn Vlašim zaměstnanců zdarma zkušenosti znalost anglické areál dar doprava dovolené firemní jazyk masáž náplň navíc oprava PC penzijní PR profi program spokojen tým zkušenost