Hledáme lidem práci Manpower

Skladník- Velké Meziříčí, mzda až 26000Kč

Lokalita Velké Meziříčí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Zahajujeme nábor do úspěšné společnosti Draka kabely s.r.o. ve Velkém Meziříčí. Společnost se s úspěchem zabývá výrobou elektrických vodičů již řadu let.

Popis pozice:

Náplní práce na pracovní pozici skladník/řidič VZV je vyskladnění vyrobených kabelů, příprava materiálu do výroby. Provoz závodu je třísměnný. Zaměstnanci si volí mezi 8-hodinovými a 12-hodinovými směnami. Volba 12-hodinových směn zaměstnanci přináší nemalý bonus 35% ze základní složky mzdy. Práce je svým charakterem vhodná pouze pro muže.

Profil kandidáta:

Řidičský průkaz sk. C
Základní vzdělání
Průkaz VZV výhodou
Zručnost
Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

19 000 Kč základ + 35% bonusy (za dvanáctihodinové směny)
Náborový příspěvek 10 000 Kč
13 mzda
Zázemí stabilní společnosti
Zákonné příplatky
Dovolená 25 dní
Příspěvek na životní pojištění
Dotované očkování proti chřipce
Dotované stravování
Společenské akce
Dotované nápojové automaty
Vzdělávání a školení
Po odpracovaných pěti letech finanční odměna

  • Jihlava
  • VECHRA Expres, spol. s r.o.
  • 55 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
Nutně vás hledají
  • Velké Meziříčí
  • Lisovna plastů, spol. s r.o.
  • 32 000 – 38 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 18. dubna
  • Krucemburk
  • INTERMONT s.r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 19. dubna
  • Lelekovice
  • MOTMOT Plus, s.r.o.
  • 28 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
  • Rudná, Praha-západ
  • ŠAFRÁNKA RUDNÁ a.s.
  • 25 000 – 29 500 Kč
Zveřejněno: 5. května
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Veselí nad Lužnicí
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • 25 000 – 28 000 Kč
  • Kamenice nad Lipou
  • 21 000 – 24 000 Kč
  • Tábor
  • Karlovy Vary
  • ARISTOKRATY HOTELY s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 6. května

PETROTRANS, s.r.o., VECHRA Expres, spol. s r.o., Perfect Carpets s.r.o., ZDAR, a.s., Lisovna plastů, spol. s r.o., AC Jobs, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., STERIS AST CZ s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., KOMBI TRANS s.r.o., PPL CZ s.r.o., ENPEKA a.s., ICE Industrial Services a.s., Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina, DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., Stavounie-CZ, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Exposure Group a.s., ARAMARK, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Trenkwalder a.s., Metaldyne Oslavany, spol. s r.o., LIKOV s.r.o., INTERMONT s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., MOTMOT Plus, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ALPS Electric Czech, s.r.o., TRIDO, s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., Letoplast s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Šmídl s.r.o., Vilgain s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., Möbelix, Trans CB s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MK doprava s.r.o., MIKON TOOLS s.r.o., Česká pošta, s.p., ProfesKontakt, s.r.o., PP & Co. s.r.o., GEM s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., ONIO s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Účetní, Manažer / manažerka nákupu, Specialista / specialistka nákupu, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Ředitel / ředitelka logistiky, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Technik / technička výroby, Policista / Policistka, Operátor / operátorka chemické výroby

Velké Meziříčí, Jihlava, Brno, Třebíč, Velká Bíteš, Košíkov, Velká Bíteš, Luka nad Jihlavou, Nové Město na Moravě, Žďár nad Sázavou, Polná, Domašov, Pávov, Jihlava, Zbýšov, okres Brno-venkov, Kuřim, Krucemburk, Svratka, Lelekovice, Havlíčkův Brod, Střelice, okres Brno-venkov, Sebranice, okres Blansko, Polička, Blansko, Letovice

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Trainee program – první práce pro absolventy

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

AJ akce auto bonus bonusy Bor dovolená kandidát Meziříčí mzda mzdy nábor náplň práce nové plat pojištění pozice práce pracovní příplatky příspěvek sklad směny společnost společnosti stabilní stravování školení Velké Meziříčí vhodná vzdělání vzdělávání zdravotní zdravotní stav Zruč životní pojištění automat elektrický finanční kov materiál náborový náplň odměna PC PR profi příprava řidič směna stav výroby zaměstnanci závod životní