INŽENÝR/KA DODAVATELSKÉ KVALITY | až 65 000 Kč/měs.

Dačice
65.000 Kč
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Jazykové znalosti
Anglický jazyk (Začátečník A1)
Minimální vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Hledáme inženýra/inženýrku dodavatelské kvality do vyrobní firmy.
Co tato práce obnáší:

  • kontrola a posuzování výrobků
  • dodavatelská reklamace
  • koordinace třídění vadných dílů
  • řešení reklamačního procesu
  • monitoring kusů
  • spolupráce s materiálovou a testovací laboratoří
  • občasné měření v materiálové laboratoři
  • práce s výkresovou dokumentací

POŽADAVKY:

  • VŠ vzdělání – technický obor
  • orientace v technické dokumentaci
  • komunikativní angličtina (B1/B2)
  • alespoň okrajová znalost metrologie
  • zkušenost s audity dle VDA 6.3.
  • znalost nástrojů kvality v souladu s AIAG a VDA

BENEFITY:

  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. mzda
  • penzijní pojištění
  • příspěvky na stravování
  • zahraniční stáže
  • odborné a další jazykové vzdělávání

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
včerejší
AWEC Prenas s.r.o. | AWEC Prenas s.r.o. | Moravské Budějovice Moravské Budějovice
  • Plný úvazek
včerejší
AWEC Prenas s.r.o. | AWEC Prenas s.r.o. | Moravské Budějovice Moravské Budějovice
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
včerejší
AGRICO s.r.o. | AGRICO s.r.o. | Třeboň II, Třeboň Třeboň II, Třeboň
  • 28 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. srpna
CRI ameba.eu, s.r.o. | CRI ameba.eu, s.r.o. | Jihlava Jihlava
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. srpna
ProInspect Personal s.r.o. | ProInspect Personal s.r.o. | České Velenice České Velenice
  • 23 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 22. srpna
DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o. | DS Smith Packaging Czech… | Střítež, Jihlava Střítež, Jihlava
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. srpna
Trenkwalder a.s. | Trenkwalder a.s. | Pávov, Jihlava Pávov, Jihlava
  • 37 000 – 42 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 22. srpna
Trenkwalder a.s. | Trenkwalder a.s. | Pávov, Jihlava Pávov, Jihlava
  • 39 500 – 47 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 22. srpna
SULCO Automotive Group, s.r.o. | SULCO Automotive Group, s.r.o. | Plzeň Plzeň
  • 55 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. února
HR Direct s.r.o. | HR Direct s.r.o. | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Brandýs nad Labem-Stará…
  • 55 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. ledna
Saar Gummi Czech s.r.o. | Saar Gummi Czech s.r.o. | Stolín, Červený Kostelec Stolín, Červený Kostelec
  • 50 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. března
FläktGroup Czech Republic a.s. | FläktGroup Czech Republic a.s. | Liberec Liberec
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. srpna
BAUMÜLLER BRNO, s.r.o. | BAUMÜLLER BRNO, s.r.o. | Skalice nad Svitavou Skalice nad Svitavou
  • 38 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. června
FläktGroup Czech Republic a.s. | FläktGroup Czech Republic a.s. | Liberec Liberec
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. prosince
XLCZ Nábytek s.r.o. | XLCZ Nábytek s.r.o. | Letňany, Praha Letňany, Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. března
XLCZ Nábytek s.r.o. | XLCZ Nábytek s.r.o. | Čestlice Čestlice
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. února
HR Direct s.r.o. | HR Direct s.r.o. | Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  • 60 000 – 75 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. března
CRI ameba.eu, s.r.o. | CRI ameba.eu, s.r.o. | Velká Bíteš Velká Bíteš
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. března
TextilEco a.s. | TextilEco a.s. | Praha Praha
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 11. února
TextilEco a.s. | TextilEco a.s. | Boskovice Boskovice
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. března
HELUZ cihlářský průmysl a.s. | HELUZ cihlářský průmysl a.s. | Předměřice nad Jizerou Předměřice nad Jizerou
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. února

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
DELTA & PERSONAL s.r.o., DEVILLE TPC Jihlava s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Orienta Czech s.r.o., Markmont, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., NovaTech Cz s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AWEC Prenas s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., AGRICO s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., C & C engineering s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Louda Auto a.s., ProInspect Personal s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o., Trenkwalder a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., TOP TEAM, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Prokeš s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., FLEXIMA s.r.o., O.K. solution, s.r.o., FIA ProTeam s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Systémový inženýr / inženýrka, Vývojář / Vývojářka, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Domácí práce, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka výroby, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Výzkum a vývoj, Technik / technička automatizace, Strojní mechanik / mechanička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Jihlava, centrum, Jihlava, Dačice, Pelhřimov, České Velenice, Třebíč, Moravské Budějovice, Kamenice nad Lipou, Jindřichův Hradec, Třeboň II, Třeboň, Střítež, okres Jihlava, Třeboň, Třešť, Pávov, Jihlava, Batelov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

audit zkušenost
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT