Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SPECIALISTA METROLOGIE - AŽ 40 000 Kč + LÁKAVÉ BONUSY

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Specialista / specialistka kvality, Metrolog
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Chcete nahlédnout do unikátního prostředí nadnárodní firmy a přímo se podílet na produktech, které pak slouží ve vozech celého světa?
Aby naše odlitky byly i nadále špičkou, potřebují špičkovou kontrolu. Pokud se v podobné pozici najdete, neváhejte mi obratem zaslat Váš životopis a dáme Vám šanci.

Náplň práce:

*Obsluha měřícího a monitorovacího zařízení
*Nastavování modelových zařízení dle potřeb zákazníka
*Kontrola vzorků a vystavení potřebné dokumentace
*Spolupráce s dalšími odd. výroby
*Navrhy úprav zařízení dle metrologické analýzy vedoucí ke zvýšení kvality výroby

Co od Vás očekáváme:

*SŠ/VŠ - technického oboru
*Orientace v technické dokumentaci
*Znalost základních měřidel
* Základní znalost metrologie
*Práce na PC
*Anglický jazyk komunikativní
* Chuť se učit a rozvíjet v oboru

Co Vám můžeme nabídnout:

*Osobní ohodnocení
*Čvrtletní a věrnostní bonusy
*Kariérní postup a navyšování mzdy
*Pružná pracovní doba
*Dotovaná strava
*25 dnů dovolené
*Firemní akce a dárkové balíčky
*Místo výkonu: Brno komárov

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. dubna
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 22 170 – 27 260 Kč
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Brno
  • IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • IES MORAVIA REAL a.s.
  • 27 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna

Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, MIKON TOOLS s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Manuvia, a. s., organizační složka, JISTU recruitment s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Česká pošta, s.p., FRIGERA s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., Šmídl s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., ManpowerGroup s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., RANOB s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., CSK-IMK, s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Möbelix, CRI ameba.eu, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Technik / technička IT, Obsluha strojů, Geodet / Geodetka, Klempíř / Klempířka, Konstruktér / Konstruktérka, Lakýrník / Lakýrnice, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Montážník / montážnice, Designér / Designérka, Operátor / operátorka chemické výroby, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog, Technik / technička automatizace

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

AJ akce bonus bonusy Bor Brno doba dokumentace hodnocení IT kvality místo mzdy náplň práce ohodnocení pec postup práce pracovní pracovní doba prostředí pružná pracovní doba řízení specialist specialista spolupráce vedoucí výkon vzor znalost životopis analýzy anglický anglický jazyk díl dokument dovolené firemní firmy jazyk kariérní kontrola kov list model náplň národní obor obsluha osobní PC PR pružná stav technické výroby výše zákazník zvýšení