Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Erp Specialista (Od 40.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karviná
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2), Německý jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 40.000 – 50.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte IT vzdělání a praxi s programováním ERP systémů? Umíte anglicky nebo německy na komunikativní úrovni a jste ochotný cestovat? Zašlete nám svůj životopis!
Stabilní společnost hledá kolegu na pozici:

ERP SPECIALISTA (OD 40.000 KČ)

Náplň práce:

* Správa interního ERP systému
* Podílení se na zlepšování systému
* Analýza dat
* Komunikace s odděleními napříč firmou

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ vzdělání IT směru
* Praxi s ERP systémy, programováním
* Znalost anglického nebo německého jazyku
* 'Ochotu cestovat
* Samostatnost a odpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

* Týden dovolené navíc
* Pružná pracovní doba
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na sport
* Bonusy a prémie

* Lokalitu: okres Karviná

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

  • Ostrava
  • Lanči tisk s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 20. března
  • Frýdek-Místek
  • MPM -QUALITY v.o.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Bystřice, Frýdek-Místek
  • Pickering Connect s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • A8 REKLAMA kreativ s.r.o.
  • od 21 300 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Neslovice
  • MOTOHOLDERS s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 9. června
  • Jinonice, Praha
  • PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
  • 60 000 – 120 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Občerstvení na pracovišti

O.K. solution, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., HOT-CHIP s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., TresJob s.r.o., House of kids s.r.o., Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace, Traťová strojní společnost, a.s., XEVOS Solutions s.r.o., Lanči tisk s.r.o., SECTRON s.r.o., PCsupport.cz s.r.o., ENWICO DATA s.r.o., AREVAL s.r.o., AUTEL, a.s., MPM -QUALITY v.o.s., Pickering Connect s.r.o., A8 REKLAMA kreativ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Analytik / analytička IT, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, Vývojář / Vývojářka, Webdesigner, Grafik / Grafička, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Marketingový manažer / manažerka, Konstruktér / Konstruktérka, Projektový / projektová manažerka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Technik / technička bezpečnostních služeb, Support IT, Obsluha strojů, Marketingový analytik / analytička, Online marketing, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Karviná, Ostrava, Frýdek-Místek, Třinec, Bystřice, okres Frýdek-Místek

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

analýza anglicky bonus bonusy den doba interní IT Karviná komunikace Most náplň práce odpovědnost pec práce pracovní pracovní doba práva pružná pracovní doba příspěvek samostatnost specialist specialista společnost sport správa stabilní stravování týden týden dovolené navíc vzdělání znalost životopis anglické díl dovolené jazyk list náplň navíc německé oddělení okres PR prémie program pružná systém systémy