Hledáme lidem práci Manpower

TEST ENGINEER - smart cars!

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Are you looking for a truly exciting and creative job? Are you fascinated by cutting-edge automotive inventions?

Become a part of a highly technologically advanced Research & Development team in Prague and learn from the masters of future.

Work for clients such as BMW, Mercedes-Benz or Audi and grow with the masters of automotive.

To strengthen the team of our client, we are looking for skilled TEST ENGINEER who will BE THE FIRST TO TEST CARS OF THE FUTURE!

Popis pozice:

-Specification, planning, execution and analysis of system tests

-Creation of test strategy

-Do the link between system specification and system test specification

-Integration testsDevelopment of system analysis and system testing tools

-Problem analyses, internally and externally

-Presentation of the system tests for internal and external customers

-Assisting the development of test systems for vehicle testing

-Creation of application instructionsPerforming and organizing the system tests

-Collaboration on the specification of system requirements, requirements analysis (marketing, customer, internal and customer projects)

-Collaboration on derivation of requirements for mechanics, hardware and software in close cooperation with the departments

Profil kandidáta:

-Degree in Software Engineering, Computer Science, Electronic Engineering or equivalent

-Experience with requirements tools and design tools is an advantageUnderstanding of software development process

-Programming in C, C++.

-Knowledge of Python is an advantage.

-Good English communication skills, both written and verbalDriving licence B

Nabízíme:

The client offers:

-Work in a stable international company in a multinational team

-Work with cutting-edge technologies in Automotive

-Cooperation with other development sites

-Possibility to see your work product in serially produced cars

-Possibility to see the whole development process in one place – from an idea (customer requirement) to a product (e.g. automated parking ECU)

-Developed algorithm validation on a company test track near Prague

-Personal development – sophisticated technical trainings and language courses

-Location in Prague

-A very competitive remuneration package

  • Praha
  • JISTU recruitment s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 26. dubna
  • Nové Město, Praha
  • Ministerstvo práce a sociálních věcí
  • 27 250 – 40 740 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Masáže na pracovišti
  • Firemní školka
  • Praha
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 22. dubna
  • Praha
    Benefity:
  • Nová Ves, Třebíč
  • MANN + HUMMEL Service s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. prosince
  • Ostrava
  • HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. dubna
  • Brno
  • Moravia IT s.r.o.
  • 28 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 23. července
  • Brno
  • Honeywell, spol. s r.o.
  • od 39 000 Kč
Zveřejněno: 8. října
  • Ostrava
  • Kladno
  • Connectronics s.r.o.
  • 50 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Praha
  • tesena s.r.o.
Zveřejněno: 22. července
  • Kraj Vysočina
  • SMART Career s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 1. prosince
  • Ostrava
  • CertiCon a.s.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. ledna
  • Hradec Králové
  • FORCE TRADE s.r.o.
  • 45 000 Kč
Zveřejněno: 21. června
  • Mladá Boleslav
  • Tiyo a.s.
  • 30 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 1. srpna
  • Rudná, Praha-západ
  • ŠAFRÁNKA RUDNÁ a.s.
  • 20 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 25. března

Česká spořitelna, a.s., Eyeball s.r.o., Globus ČR, v.o.s., JISTU recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Ministerstvo práce a sociálních věcí, SULCO Automotive Group, s.r.o., ALPHA FLIGHT a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Adaptine s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, Drafted.gg s.r.o., Railway Restaurant Prague s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Ředitelství silnic a dálnic s. p., SmartResearch s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Compact - Service s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Finanční analytik / analytička, Architekt / architektka IT, Analytik / analytička IT, Data Scientist, Konzultant / konzultantka IT, Programátor / Programátorka, Solutions Architect, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, UX designer, Vývojář / Vývojářka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Zkušební technik / technička, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Praha 4 - Krč, Praha 1 - Nové Město, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Veleslavín, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Čimice

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

auto Bor EU IT job kandidát marketing náplň práce pec pozice práce Prague software system technologie automat clo computer design náplň PR proces profi program smart technolog test