Hledáme lidem práci Manpower

Validation Engineer – Electrical Cars

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

This exciting position is open in a worldwide leading company developing smart solutions in the automotive industry. The research & development center operates in Prague with a great success that is why the company continues to expand its activities and look for new colleagues. Now there are about 600 IT specialists creating new technologies to support mobility and respect environment by introducing new solutions and systems. Join the company to share the championship and contribute to even bigger success.

The role is open in the department of air conditioning and thermal systems which develops components for heating electrical cars.

Popis pozice:

  • Test performance (high/low voltage, performance, system integration and other tests).
  • Participation in definition of test cases to cover testing of product requirements.
  • Development of test plans considering laboratory resources.
  • Archive the results in a database and write internal validation reports of tests.
  • Participate in the monitoring tests of series products.
  • Participate in writing of follow-up of functional procedures, test methods and laboratory indications.
  • Report validation status to the project team and management.

Profil kandidáta:

  • Electrical/Technical education including decree 50/78, § 6.
  • 2+ years of experience in Validation.
  • Familiarity with Environmental testing.
  • Knowledge of industrial drawing and mechanical tests.
  • Knowledge of quality tools.
  • Physical measures, acquisition, testing.

Nabízíme:

  • To create new features and influence world‘s trends in Automotive
  • To work in a stable company providing employees with technical, soft skills training and language courses
  • To have continuous growth and development
  • To get rich package of company benefits (6+ weeks of holidays, pension insurance, extra bonuses, meal vouchers fully contributed by the employer, flexi passes)
  • Very modern and comfortable working premises including health food canteen, gym, volleyball and petanque playground, grill area and others.
  • Location near metro station and there is also a parking for employees.

  • Ostrava
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 14. září
  • Šenov u Nového Jičína
  • 35 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 27. října
  • Brno
  • Roušová Tereza
Zveřejněno: 28. července

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Trainee program – první práce pro absolventy

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

auto benefit bonus Bor data IT kandidát management mobil náplň práce pec pozice práce Prague role SOU specialist system technologie employee employer list náplň PR profi report smart technolog test trend