Hledáme lidem práci Manpower

Application Engineer/implementation Engineer - Smart Cars

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Are you looking for a truly exciting and creative job? Are you fascinated by cutting-edge automotive inventions?

Become a part of a highly technologically advanced Research & Development team in Prague and learn from the masters of future.

Work for clients such as BMW, Mercedes-Benz or Audi and grow with the masters of automotive.

To strengthen the team of our client, we are looking for skilled Application Engineers who will participate on mechanical and electrical integration of sensors and HMI prototype into vehicle.

Popis pozice:

Take pride in your work and master the following:

▪ Measurements of phase-curves on bumpers and vehicles with arc-tester.
▪ Evaluation and control of sensor integration and application parameters.
▪ Measurement and evaluation of system performance.
▪ Documentation of vehicle data and application parameters.
▪ Control of system configuration files.
▪ Link and compile system configuration files with functional SW.
Flashing of SW onto ECUs.
▪ Install system into vehicles and execution of integration tests.
▪ Responsibility for test and measurement equipment.
▪ Presentation of system performance at customer.
▪ Problem analysis internally or at customer sites.

Profil kandidáta:

Degree in Software Engineering, Computer Science, Electronic Engineering or equivalent
▪ Good comprehension of sensor system: integration into vehicles and related environments
▪ Experience with Automotive bus systems (CAN, Flexray)
▪ Experience with requirements engineering and design tools
▪ Good communication and writing skills in both English and German are essential
▪ Willingness to travel and driving licence for passenger cars (3 years active driving)

Highly beneficial would be if you have a knowledge or previous experience with:
▪ CANOE, Canalyzer, Labview
▪ Automotive experience would be an advantage

Fresh-graduates, feel free to apply if you have hands-on experience with the duties listed above (school or private project) and above-average results.

Nabízíme:

Work in a stable international company in a multinational team
▪ Work with cutting-edge technologies in Automotive
▪ Cooperation with other development sites
▪ Possibility to see your work product in serially produced cars
▪ Possibility to see the whole development process in one place – from an idea (customer requirement) to a product (e.g. automated parking ECU)
▪ Developed algorithm validation on a company test track near Prague
▪ Personal and professional development (Training Plan)
▪ Location in Prague
▪ Local Employment Contract – a very competitive remuneration package

Our client is a leading supplier of components and systems for the world's automakers and has a technology and development R&D center located in Prague where they develop systems for intelligent cars.

  • Praha
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Praha
  • Správa železnic, státní organizace
  • Praha
  • Jilemnice
  • Dispečer
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 17. března
  • Ústí nad Orlicí
  • Manpower
Zveřejněno: 18. března

Česká spořitelna, a.s., mBlue Czech, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Green Center s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Drafted.gg s.r.o., Správa železnic, státní organizace, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Alternetivo s.r.o., Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně, Globus ČR, v.o.s., Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, ČESKÁ TELEVIZE, Věra Pietrasová, Circulos Group s.r.o., CEPENA, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., HR Direct s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., B2M.CZ s.r.o., Mardorm Consult s.r.o., Euro Softworks s.r.o., New River International s.r.o., SmartResearch s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., PFX s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Správce / Správkyně, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční auditor / auditorka, Finanční manažer / manažerka, Finanční kontroling, Analytik / analytička IT, Data Scientist, Konzultant / konzultantka IT, Návrhář / návrhářka procesů, Programátor / Programátorka, Solutions Architect, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, Vývojář / Vývojářka, Webmaster, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Laborant / Laborantka, Technik / technička výroby, Specialista / specialistka státní správy, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Výzkum a vývoj, Marketingový analytik / analytička, Specialista / specialistka kvality

Praha 4 - Krč, Praha 6 - Veleslavín, Praha 10 - Uhříněves, Praha 10 - Záběhlice, Praha 10 - Strašnice, Praha 4 - Michle, Praha 9 - Černý Most, Praha 4 - Kamýk, Praha 4 - Podolí, Praha 6 - Vokovice, Praha 5 - Smíchov, Praha 5 - Stodůlky, Praha 4 - Nusle, Praha 2 - Vinohrady

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

auto data IT job kandidát náplň práce pozice práce Prague software system technologie automat computer design list náplň PR proces profi smart technolog test