Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Obchodní konzultant – vlasová kosmetika

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hradec Králové
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 60.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro úspěšnou rychle rostoucí společnost zastupující prémiové zahraniční kosmetické značky pro vlasové salony hledáme zkušeného Obchodního konzultanta pro severní a východní Čechy. Náplň práce: - péče o stávající klienty - vyhledávání nových obchodních příležitostí a budování dlouhodobých obchodních vztahů - prezentace a podpora distribuovaných značek - obchodní a marketingová podpora kadeřnických salonů a retailových sítí - spolupráce při organizování odborných seminářů a školení - pravidelný reporting a zpětná vazba z trhu Nabízíme: - motivující finanční ohodnocení - základní odměna plus bonusový systém - práci v beauty prostředí pro prémiové značky - služební vozidlo - účast na mezinárodních školeních/eventech - 5 týdnů dovolené Požadujeme: - SŠ vzdělání - zkušenosti v oblasti prodeje a zákaznického servisu - nadšení pro kosmetiku - samostatnost, výborné komunikační a prodejní dovednosti - tah na branku, pozitivní přístup - reprezentativní vystupování - znalost anglického jazyka výhodou - ŘP. sk B – aktivní řidič

  • Brno
  • Veronika Jeníčková
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. září

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Go Digital! s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., JM-PERFEKT s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., BS FOOD s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Möbelix, McDonald`s ČR spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., TextilEco a.s., VAŠE SLUNCE a.s., Shoebox CZ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., Original Barber Hradec, s.r.o., fischer EAST center s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., PRO-FACTOR cz, s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., J 4 s.r.o., FOMA BOHEMIA spol. s r.o., ASIAN WOK KLADNO s.r.o., Marcela Bártová, Surathany s.r.o., SUKHÓ s.r.o., Trafo CZ, a.s., JIE HUA EUROPE s.r.o., AETERNITAS pohřební služba, s.r.o., SUMBAWA, s.r.o., MITRANS-HK s.r.o., První Evropská, s.r.o., JOB HUNTERS s.r.o., Linh Ngo Thuy, Ašot Arturi Karapetjan, WK IMPORT s.r.o., Nussara Salacova, HKclean s.r.o., Halil Özzengin, TWIST STAR s.r.o., Temel Vedat, TopKonstrukt, CZ s.r.o., EREMITA COMPANY s.r.o., Základní škola a Mateřská škola, Lhota pod Libčany, okres Hradec Králové

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Analytik / analytička obchodu, Recepční, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, HR manager, Brand manager, Marketingový specialista / specialistka, Marketingový manažer / manažerka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Florista / Floristka, Truhlář / Truhlářka, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Technik / technička ve strojírenství, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka

Celá ČR, Hradec Králové, Předměřice nad Labem, Býšť, Lhota pod Libčany

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

AJ bonus Bor event hledám hodnocení HR IT konzultant Luže marketing mezinárodní Most náplň práce obchodní ohodnocení péče podpora práce prostředí reporting samostatnost seminář služební společnost spolupráce školení vzdělání zkušenosti znalost anglické Čechy dovednost dovolené finanční jazyk komunikační náplň národní obchod oblast oblasti odbor odborný odměna PR prezentace prodej prodejní příležitost přístup report řidič servis sever severní systém trh vztah zahraniční zkušenost značky