Koordinátor logistiky

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Veronika Točíková, zobrazit tel. číslo

Hledáte novou příležitost v oblasti logistiky?
Ovládáte český a anglický jazyk na plynulé úrovni?
Pro japonskou společnost hledáme nového kolegu, který bude na pozici koordinátora!

Popis pozice:

  • Koordinace distribučních služeb
  • Příprava cenových nabídek, potvrzení harmonogramů dovozních plavidel/letů, koordinace harmonogramů dodávek se zákazníky
  • Zadávat pokyny k celnímu odbavení
  • Komunikace napříč společností

Profil kandidáta:

  • Zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou
  • Plynulý anglický a český jazyk
  • Znalost japonského jazyka výhodou, ale určitě ne podmínkou
  • Multitasking, rychlé a asertivní jednání

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • V případě nepříznivé situace možnost plného home office
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Praha 6

Máte zájem o tuto nabídku?