Skladník s řidičským oprávněním sk. B - Brno 170kč/hod

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Brno
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 170 Kč

Hledáme týmového parťáka pro našeho významného klienta, který je zaměřený na výrobu, prodej a distribuci základních a speciálních mycích, čisticích prostředků a tekutých mýdel, papírových ručníků, toaletního papíru a hygienických systémů.

Náplň práce:

  • Zajištění služeb zákazníkům.
  • Dodávky zboží stabilním zákazníkům na předem určenou adresu.
  • Vnitrostátní rozvoz (Jihomoravský/Moravskoslezský kraj) vlastních výrobků.
  • Přebíraní zboží od skladníku.
  • Pracovní doba Po-Pá 6:30–16:00

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny B, praxe na dodávkovém vozidle výhodou.
  • Schopnost dobré orientace při řízení.
  • Manuální zručnost.
  • Fyzická zdatnost,
  • Reprezentativní vystupování před klienty.

Nabízíme:

  • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
  • Komplexní firemní zaškolení.
  • Motivující ohodnocení 170Kč/hod.

V případě zájmu zašlete svůj životopis nebo nás kontaktujte na tel.: zobrazit tel. číslo, email: admin@abzakovo.eu

Máte zájem o tuto nabídku?