Práce: Strojník Sklářských Zařízení

lokalita: Nový Bor zadavatel: Etimos Human s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pro našeho významného zákazníka ve sklářském odvětví hledáme zaměstnance na pozici Strojník

Náplň práce:

  • · seřizování a obsluha linky na výrobu skla včetně provádění běžné údržby,

· odvoz použitých a navezených nových forem,

· včasné nahlášení zjištěných závad a nedostatků 1. strojníkovi,

· kontrola funkce mazání a provádění mazání strojního zařízení dle pokynů 1. strojníka

dodržování pokynů pro chod kontrolního stanoviště na linkách,

· spolupráce s technickou kontrolou,

· kontrola kvality výrobků přímo na výrobcích.

Požadujeme:

  • · pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost,

· schopnost pracovat v týmu,

· schopnost a ochota učit se novým věcem,

· 100 % docházku.

Nabízíme:

  • Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní firmě

Hlavní pracovní poměr

Dotované závodní stravování

Týden dovolené navíc

Nástup možní ihned

Místo pracoviště : Nový Bor

Mzda od 17.000,– Kč – 30.000,–Kč

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Nový Bor

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

17.000 – 30.000 Kč

Kontaktní osoba

Renáta Kryštofová

Telefon

+ 420 773 559 555

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist