Hledáme lidem práci Manpower

Podlahář - pojď na to od podlahy

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jsi manuálně zručný, nebojíš se práce a láká tě zaměstnání pro ryze českou firmu, zabývající se realizací průmyslových podlah?

Výborně, pošli mi svůj životopis, ať zjistíme, zda jsi ten pravý.

Popis pozice:

  • Veškeré práce spojené s realizací průmyslových podlah
  • Příprava podkladu na danou zakázku v zázemí firmy – tryskání, broušení, dobrušování
  • Aplikace podkladu – lití průmyslových podlah
  • Cestování s partou v dojezdové vzdálenosti od firmy
  • V případě, že bude zakázka dál od Plzně je firmou zařízené ubytování
  • Nástup do kmene společnosti

Profil kandidáta:

  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost
  • Ochota a schopnost učit se novým věcem (vše potřebné tě naučíme)
  • Chuť a ochota od práce neodejít, dokud není hotovo
  • Smysl pro dotahování práce do konce
  • ŘP sk. B (výhodou C a E)

Nabízíme:

  • Mzda 140 – 200Kč/hod dle zkušeností
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • V případě zakázky ve vzdálenosti nad 40 km – cestovní náhrady
  • Příspěvěk na důchodové pojištění 1000Kč za měsíc
  • Bonus za řízení firemního auta na zakázky - možno si ním dojet i domů
  • Vánoční odměny
  • A další podle toho, jak s tebou budeme spokojeni

  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. března
  • Plzeň
  • Montér NN-VN
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Horní Počernice, Praha
  • Barbora Sluková
  • 20 800 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 21. května

Schäfer - Menk s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., SKYCLEAN s.r.o., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia People CZ a.s., H&B Group s.r.o., ARBYD CZ s.r.o., APEKO GROUP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Brusič / Brusička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Fasádník / Fasádnice

Plzeň, Dýšina, Chotíkov, Líně

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

AJ auta bonus Bor cestovní náhrady důchod HR Hrady Chodov IT kandidát měsíc mzda náhrady náplň práce odměny pojištění pozice práce řízení společnost společnosti stravenky ubytování zaměstnání Zruč životopis aplikace cestování cestovní firemní firmy náplň PR profi průmysl průmyslový případ příprava schopnost spokojen zkušenost