Inženýr kvality

Lokalita Stříbro
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máte zkušenoti v oboru kvality? Domluvíte se bez problému anglicky? Umíte pracovat s programem SAP?

Pro našeho významného klienta hledáme nového kolegu na pozici Inženýr kvality!

Popis pozice:

- správa měřících zařízení a systémů

- sběr, analýza a interpretace statistický dat

- denní kontrola správnosti statistických údajů

- reporting

- zajišťování školení v oblasti statistiky a měřících přístrojů

- periodická údržba měřících přístrojů a správa náhradních dílů

- podpora kontrolorů kvality

Profil kandidáta:

- anglický jazyk na pokročilé úrovni (B2)

- zkušenosti na obdobné pozici minimálně 3 roky

- předchozí zkušenosti s metrikami kvality a reportováním

- MS Office - pokročilý

- znalost systému SAP

- certifikát interního auditora (ISO 9001, HACCP, BRC) bude výhodou

- znalost programů Minitab a SPCXplorer bude výhodou

Nabízíme:

- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou přímo se společností

- Atraktivní základní mzdu + roční bonus 10% ze zákl.mzdy

- Vánoční a prázdninový bonus 100% základní mzdy

- Příspěvek na dopravu - 3 Kč / km pro zaměstnance, kteří dojíždí více než 10 km od závodu

- Příspěvek na penzijní připojištění 2,5% ze základní mzdy

- Jednorázový bonus 8000Kč za odpracování 1 roku u společnosti

- Stravenky v hodnotě 120 Kč na pracovní dny (55% hradí zaměstnavatel)

- 5 týdnů dovolené

- Firemní akce