Hledáme lidem práci Manpower

Práce v Ovčárech u Kolína (sklad nebo výroba) za 24300 – 26600 Kč měsíčně!

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Vyberte si práci přímo pro sebe!

Pracujte v Toyotě Tsusho.

Nabízíme několik možností pracovního zařazení, více v popisu pozice níže.

Dlouhodobá spolupráce se stabilním výdělkem.

Popis pozice:

Hledáme kandidáty/tky na tyto pozice:

  • v montáži nárazníků
  • ve skladu
  • jako manipulant/ka s materiálem
  • v kompletaci dílů
  • v kontrole kvality

Vyberte si sami, která pozice Vám vyhovuje nejvíce!

Profil kandidáta:

  • manuální zručnost
  • zkušenost s VZV nebo ze skladu výhodou, ne podmínkou
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • mzda podle pozice 24 300 – 26 600 Kč měsíčně
  • až 6 000 Kč/měsíčně bonus - již od 1.měsíce
  • stravenkový paušál
  • třísměnný provoz
  • možnost práce v páru (vykrývání směn, nebo naopak práce společně)
  • týden dovolené navíc
  • možnost převodu do kmene společnosti
  • nástup možný ihned, nebo dle domluvy
  • příspěvek na dopravu
  • hrazené ubytování

Pro bližší informace se můžete s námi spojit jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo na telefonu zobrazit tel. číslo . Případně písemně na adrese Karlovo náměstí 75, Kolín (mezi radnicí a prodejnou Baťa).

  • Německo
  • HTTC s.r.o.
  • 65 000 – 75 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Tišnov
  • TENST,spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 21. května
  • České Budějovice
  • Bistro Kasárna s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Plzeň
  • FUTURA AM s.r.o.
  • 20 375 – 27 500 Kč
  • Frýdek-Místek
  • Charita Frýdek - Místek
  • 18 700 – 21 800 Kč
  • N OKNA s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Praha
  • ePojisteni.cz s.r.o.
Zveřejněno: 14. května

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poděbrady, Uhlířské Janovice

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

bonus den hledám HR IT kandidát Kolín kvality měsíc možnost mzda náplň práce paušál pozice práce pracovní příspěvek role sklad společnost společnosti spolupráce stabilní stravenkový paušál telefon týden týden dovolené navíc ubytování výroba zařazení Zruč díl dovolené informace kov materiál náplň navíc odpovědní PR prodej profi případ zkušenost