APLIKAČNÍ INŽENÝR mimo automotive

Lokalita Liberec
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Horčičková, zobrazit tel. číslo

Náš klient se zabývá výrobou a vývojem dálkových ovladačů pro různá odvětví průmyslu. V tuto chvíli hledáme šikovného Aplikačního Inženýra s předchozí praxí a komunikativní angličtinou. Nehledáme práve Vás?

Popis pozice:

  • navrhování funkčních bezpečnostních systémů pro radiové dálkové ovladače
  • vývoj zákaznických systémů (zakázková výroba)
  • tvorba elektronických schémat zapojení
  • navrhování systémového aplikačního systému pomocí PLC
  • vývoj a ověřování schémat
  • spolupráce s dalšími odděleními
  • spolupráce při zlepšování procesů

Profil kandidáta:

  • praxe na obdobné pozici min. 5 let
  • komunikativní Aj
  • znalost elektroniky a RF
  • zkušenost s vývojem konfigurovatelného systému pro průmyslová zařízení

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání mimo automobilový průmysl
  • využití znalosti angličtiny na denní bázi
  • po zaučení možnosti HO
  • týden dovolené navíc
  • stravenky a poukázky Flexi Pass
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • výhodný tarif od Vodafone

Zaujala Vás nabídka? Zašlete mi Váš životopis přes odpovědní formulář.

Máte zájem o tuto nabídku?