Hledáme lidem práci Manpower

Inženýr Dodavatelské Kvality - mimo automotive

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte novou pracovní výzvu a je Vám blízká dodavatelská kvalita? Můžete nabídnout praxi z této pozice a komunikativní znalost anglického jazyka? Pokud ano, máme i my co nabídnout Vám!

Popis pozice:

  • Řeší reklamace dodavatelů a uchovává jejich záznamy
  • Provádí analýzy
  • Komunikuje s dodavateli jak v českém, tak anglickém jazyce
  • Implementuje nápravná opatření
  • Tvoří a aktualizuje pracovních postupy, statistiky a reporty

Profil kandidáta:

  • Alespoň 2 roky praxe na pozici Inženýra dodavatelské kvality
  • Praxe v elektronice
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost 5 Whys, Ishikawa, 8D reports
  • Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • Práci v dynamické a úspěšné společnosti (mimo automotive)
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Home Office
  • Flexi Pass
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Zaujala Vás nabídka a rádi byste o ní slyšeli více? Zašlete mi Vaše CV! :-)

  • Zlín
  • Fair Play Zlín - zařízení školního…
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. října
  • Velké Meziříčí
  • EUROWAGON, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Ivanovice na Hané
  • AGEN-CE, s.r.o.
  • od 16 800 Kč
  • Český Těšín
  • H&P Account Tax Consulting a.s.
  • 18 000 – 21 000 Kč
  • Újezd, Olomouc
  • Zemědělské družstvo Újezd u Uničova
  • 22 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 16. října
  • Olomouc
  • TEPLOTECHNA DIS s.r.o.
  • 27 000 – 35 000 Kč
  • Hněvotín
  • PLV TRANS s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Olomouc
  • Základní škola Olomouc, Zeyerova 28,…
  • 15 200 – 21 370 Kč
  • Olomouc
  • Vrchní soud v Olomouci
  • 18 300 – 26 830 Kč

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

auto CV data den elektro home office inženýr IT kandidát kvalita kvality nabídka náplň práce Office penzijní připojištění pojištění postup pozice práce pracovní praxe překlad připojištění příspěvek reklama společnost společnosti stravování týden týden dovolené navíc uživatelská znalost znalost analýzy anglické anglický anglický jazyk české dovolené jazyk náplň navíc penzijní PR profi report rok uživatel záznam