Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Výroba tlmičov do áut - m/ž. Ubytovanie zdarma! Zálohy!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Pardubice
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 19.000 – 26.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Náplň práce:

- obsluha strojov (CNC stroje) - aj bez praxe
- kontrola kvality vyrobených kusov
- navešiavanie

Co od Vás očekáváme:

- zdatný, fyzicky dobre stavaný m/ž
- manuálne zručný
- výhodou skúsenosti na CNC strojoch, nie je to podmienkou!

Co Vám můžeme nabídnout:

- hlavný pracovný pomer, po zapracovaní kmeňový stav
- KARIÉRNY RAST
- BONUSY A PRÉMIE
- ubytovanie ZDARMA
- možnosť príspevku na bývanie
- možnosť stravovania v podniku
- TÝŽDENNÉ ZÁLOHY

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Kafetérie Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování

  • Pardubice
  • COREX Pardubice s.r.o.
  • 33 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Pardubice
  • SKYCLEAN s.r.o.
  • 7 200 – 8 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 25. dubna
  • Pardubice
  • RONAL CR s.r.o.
  • 34 000 – 54 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Pardubice
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 24. dubna
  • Pardubice
  • LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o.
  • 41 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Pardubice
  • Martin Vecek
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Lázně Bohdaneč
  • 40 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Dašice
  • MD logistika, a.s.
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Pardubice
  • Faurecia Interiors Pardubice s.r.o.
  • 23 200 – 40 500 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • Pardubice
Zveřejněno: 15. dubna
  • Karlín, Praha
  • Karlok, s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 1. září
  • Jiřetín pod Jedlovou
  • EUROGREEN CZ s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 4. srpna

PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., ERA a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., COREX Pardubice s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Manuvia Job s.r.o., RONAL CR s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Libor Toman, Grafton Recruitment s.r.o., Věra Pietrasová, Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., ABI Special s.r.o., LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o., Martin Vecek, KAMENICTVÍ LOUHA s.r.o., NAPA TRUCKS spol. s r. o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., WOLTERS PACKAGING CZECH s.r.o., MD logistika, a.s., Faurecia Interiors Pardubice s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., Medware Group s.r.o., M - STROJÍRNY a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Data Scientist, Systémový inženýr / inženýrka, Dělník / Dělnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Chrudim, Pardubice, Lázně Bohdaneč, Kostěnice, Dašice, Bylany

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

AJ bonus bonusy den IT kvality náplň práce podnik práce praxe výroba zdarma Zruč dar kontrola náplň obsluha PR stav stroj