Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Montážní dělníci - Mladá Boleslav / HPP / ubytování Zdarma

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Mladá Boleslav
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 26.088 – 37.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Náplň práce:

  • práce  na lince
  • montování kabelů, plastů, práce s kůží a textílií
  • 3 směny R/O/N

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost
  • fyzická zdatnost – sila v rukách
  • ochota pracovat na směny

Zaměstnanecké výhody, benefity:

  • stabilní práce
  • možnost přestupu do kmene podniku
  • MZDA od 26 088 Kč.
  • + příplatky
  • + BONUSY a PRÉMIE
  • ubytování ZDARMA
  • bezplatná lékařská prohlídka
  • DOPRAVA z okolí ZDARMA
  • TÝDENNÍ ZÁLOHY

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Mladá Boleslav
  • HR Direct s.r.o.
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 24. dubna
  • DISPONERO s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. dubna
  • Bakov nad Jizerou
  • 33 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • 34 800 – 43 700 Kč
  • Všetaty, Mělník
  • THIMM Obaly, k.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Nymburk
  • Roman Novák
  • 27 500 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Ing. Blanka Mazánková
  • od 33 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • MP Autodíly s.r.o.
Zveřejněno: 10. dubna
  • GOLDWORK CZ s.r.o.
  • 33 600 – 42 500 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 20. června
    Benefity:
Zveřejněno: 5. září
  • Karlín, Praha
  • Karlok, s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
Zveřejněno: 1. září
  • Jiřetín pod Jedlovou
  • EUROGREEN CZ s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 4. srpna

SVANA s.r.o., HR Direct s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Magna Automotive (CZ) s.r.o., DISPONERO s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Věra Pietrasová, Česká pošta, s.p., Advantage Consulting, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Plastiform s.r.o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., USK s.r.o., K-steel s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HYGOTREND, s.r.o., KV Final Ralsko s.r.o., SH Job Partners s.r.o., GIGA, spol. s r.o., Josef Lojek s.r.o., ARAMARK, s.r.o., CRYTUR, spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., CoorsTek Advanced Materials Turnov s.r.o., KAMAX s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., THIMM Obaly, k.s., AC Jobs, s.r.o., Roman Novák, Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Manuvia FairJob s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Adient Czech Republic s.r.o., Ing. Blanka Mazánková, REALSTAV MB spol. s r.o., MP Autodíly s.r.o., Dřevoobchod Doležal s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, HR specialista / specialistka, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Mechanik / Mechanička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Manažer / manažerka kvality, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Specialista / specialistka v energetice, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Technik / technička automatizace

Mladá Boleslav, Kosmonosy, Řepov, Dobrovice, Bakov nad Jizerou, Mnichovo Hradiště, Kbel, Benátky nad Jizerou, Ralsko, Milovice, okres Nymburk, Příšovice, Hlavenec, Turnov, Všetaty, okres Mělník, Nymburk, Český Dub, Mimoň, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

benefit benefity Boleslav bonus bonusy den IT Mladá Boleslav možnost mzda náplň práce plat podnik práce prohlídka příplatky směny stabilní ubytování výhody zaměstnanec zaměstnanecké výhody zdarma Zruč bezplatná dar doprava lékař lékařská náplň oprava PR zaměstnanecké