Volné místo ve firmě HB pack s.r.o.

Řidič nákladního vozidla (C+E)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Nížkovice
Firma HB pack s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč

O nás

HB pack s.r.o.

Společnost HB pack s.r.o. působící od roku 2015 je výrobní a obchodní společností zaměřenou na oblast obalových materiálů. Jde především o výrobu bublinkové fólie, hladké folie a stretch folie. Výroba nejnovějšími technologiemi a technologickými postupy je efektivní a zároveň šetrná k životnímu prostředí.

O nás

Společnost HB pack s.r.o. působí v regionu Slavkov u Brna a byla založena v roce 2015. Jsme výrobní a obchodní společnost zaměřená na oblast obalových materiálů, především výrobu bublinkové a hladké folie. Našim cílem je kvalitní výroba obalových materiálů, včasné dodání a tím pádem spokojený zákazník. Klademe velký důraz na naše spokojené zaměstnance, kterých si vážíme, protože víme, že bez nich to nejde.

Kontakt:

Bronislav Holoubek, tel.: zobrazit tel. číslo, e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

HB pack s.r.o., Heršpice 340 (průmyslový areál Nížkovice), PSČ 684 01

Náplň práce:

  • řízení nákladního popř. dodávkového plachtového vozidla s přívěsem, nakládka a vykládka
  • vnitrostátní rozvoz, občas SK
  • rozvoz pouze vlastních výrobků především bublinkové folie
  • každý den návrat

Místo výkonu:

  • sklad a místo stání vozidel: Nížkovice
  • nástup možný ihned

Požadavky:

  • vzdělání vyučen
  • řidičský průkaz C+E
  • dobrý zdravotní stav
  • praxe, profesní a zdravotní způsobilost
  • spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme:

  • uplatnění v prosperující společnosti
  • přátelský kolektiv
  • příspěvek na závodní stravování
  • mimořádné odměny před Vánocemi
  • příspěvek na telefonní tarif nebo důchodové spoření