Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme Specialistu IT bezpečnosti (Cyber Security)

Lokalita Frýdek-Místek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Velice úspešná, mezinárodní společnost, která se zabývá automotivem a funguje již přes 20 let, právě hledá člověka na nově otevřenou pozici Cyber Security.

Zajímáte se o oblast IT bezpečnosti a domluvíte se plynule anglicky? Pokud ano, možná je toto příležitost právě pro vás!

Popis pozice:

  • Budete mít zodpovědnost za kybernetické bezpečnostní systémy
  • Čeká vás monitorování a řízení kybernetických bezpečnostních hrozeb, hlášení incidentů
  • Zjišťování poruch zabezpečení a neefektivity prováděním pravidelných auditů
  • Instalace, správa a řešení problémů místní HW a SW infrastruktury
  • Budete psát nové politiky a směrnice, hodně se účastnit auditů

Profil kandidáta:

  • Je potřeba, abyste se uměl/a podívat na bezpečnost komplexně (co je potřeba nastavit, zabezpečit)
  • Zkušeností v oblasti IT bezpečnosti
  • AJ na minimální úrovni B2

Nabízíme:

  • Atraktivní platové ohodnocení
  • Stále nové, zajímavé IT projekty, kterých budete součástí
  • Příjemná a přátelská pracovní atmosféra ve vysoce profesionálním IT týmu
  • Skvělý balíček odměn a benefitů včetně oběda a zvýhodněné dopravy

Pokud vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám CV a my se vám co nejdříve ozveme.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Frýdek-Místek
  • MPM -QUALITY v.o.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Ostrava
  • Lanči tisk s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 20. března
  • Bystřice, Frýdek-Místek
  • Pickering Connect s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • A8 REKLAMA kreativ s.r.o.
  • od 21 300 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Praha
  • UniSearch s.r.o., v likvidaci
  • 40 000 – 49 999 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Vranovice, Brno-venkov
  • NÁBYTEK MIKULÍK s.r.o.
  • 23 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 25. května
  • Měnín
  • MORAVIA PROPAG, s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
  • Pohořelice, Brno-venkov
  • STREKON A-Z, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Kladruby, Benešov
  • Rehabilitační ústav Kladruby
  • 19 700 – 25 000 Kč

Grafton Recruitment s.r.o., TresJob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Idemia Czech s.r.o., HOT-CHIP s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., MPM -QUALITY v.o.s., Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace, Traťová strojní společnost, a.s., XEVOS Solutions s.r.o., Lanči tisk s.r.o., SECTRON s.r.o., House of kids s.r.o., PCsupport.cz s.r.o., ENWICO DATA s.r.o., AREVAL s.r.o., AUTEL, a.s., Pickering Connect s.r.o., A8 REKLAMA kreativ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Analytik / analytička IT, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, Vývojář / Vývojářka, Webdesigner, Grafik / Grafička, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Marketingový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Technik / technička bezpečnostních služeb, Support IT, Obsluha strojů, Marketingový analytik / analytička, Online marketing, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Frýdek-Místek, Ostrava, Karviná, Rožnov pod Radhoštěm, Třinec, Bystřice, okres Frýdek-Místek

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

AJ anglicky audit auto benefit bezpečnost CV den dění hledám hodnocení HR HW inzerát inzeráty IT kandidát mezinárodní místa nabídka nové odpovědnost ohodnocení pec plat postup pozice pracovní pracovní místa pracovní nabídka práva řízení security směrnice SOU specialist společnost společnosti správa uchazeč vyšší atmosféra instalace list minimální místní národní oblast oblasti opravy pečení platové ohodnocení PR problém profi projekt přátelská příjemná příležitost případ přístup řešení řešení problémů součást stav systém systémy tým volná pracovní místa zkušenost