Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Prodavač do nápojového centra (Plzeň)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodili by se nám

Prodavači, kteří dbají o dostatek zboží na prodejní ploše a v regálech, potrpí si na atraktivní prezentace, hlídají správné cenové značení a pomáhají našim zákazníkům při nákupu.

Co vás čeká

Pivo v akci skoro nestíháte doplňovat…

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkend
  • stravenky
  • zaměstnanecké slevy
  • čisté a velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

  • Plzeň
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
včerejší
  • Plzeň
  • Easy Homes Solutions s.r.o.
  • 39 000 – 59 999 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 25. dubna
  • Holešovice, Praha
  • HRM Services s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 8. dubna
  • Slavkov u Brna
  • LIKO-S, a.s.
  • 18 000 – 35 000 Kč
  • Příbram
  • Petr Všechovský
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 6. května
  • Praha
  • GAMAF s.r.o.
  • 29 000 – 33 000 Kč
  • Náchod
  • ESPRIT s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., IT Bohemia,spol. s r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., B & BC, a. s., Skanska a.s., Shoebox CZ s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Partners Financial Services, a.s., Globus ČR, v.o.s., HŠBETON s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Engel & Völkers, Rock Point a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Markmont, s.r.o., Česká pošta, s.p., FLEXIMA s.r.o., Stäger Inovac Packaging s.r.o., Easy Homes Solutions s.r.o., Möbelix, Personal fabric - agentura práce, a.s., Trenkwalder a.s., Česká spořitelna, a.s., AULO MJCZ s.r.o., SH Job Partners s.r.o., W & P EURONOVA s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., OMEXOM GA Energo s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Nákupčí, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Realitní makléř / makléřka, Stavbyvedoucí, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Specialista / specialistka v energetice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Plzeň, Celá ČR

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Rekvalifikační kurzy v kostce

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

AJ budoucnost den EU firma HR IT měsíc mzda na dobu neurčitou náplň práce nové plat Plzeň práce prostředí příplatky smlouva stabilní stravenky víkend zaměstnanců zaměstnanec zaměstnání životopis centra dovolené kov kvalitní na dobu náplň PR prezentace prodej prodejní v roce zákazník zaměstnanecké