Práce: Operátor CNC, až 30000 Kč/m,nábor. příspěvek 25000 Kč #8mz7J

lokalita: Hodonín zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Pro významnou mezinárodní společnost, která je největším světovým výrobcem výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků, hledáme spolehlivé pracovníky na pozici operátor CNC strojů, Nástup možný dle dohody, poskytujeme náborový příspěvek až 25.000 Kč. Nástup možný přímo do kmenového stavu společnosti!
  • Možnost práce na dvě směny.

  • tvorba programů podle výrobní dokumentace
  • řezání, lisování, děrování, prostřihování

Misto výkonu práce: Břeclav

Nabízíme:

  • mzdu až 30 000 Kč/měsíc
  • náborový příspěvek až 25.000 Kč
  • možnost nástupu přímo do kmenového stavu společnosti
  • možnost práce ve dvousměnném provozu
  • příspěvek na stravování od zaměstnavatele (obědy za 25 – 30 Kč, jídelna přímo v místě pracoviště)
  • 5 týdnů dovolené
  • odměna 10 000 Kč za doporučení nového pracovníka
  • nadstandardní příplatky
  • bonus za docházku 500 Kč
  • možnost práce přesčas a čerpání náhr. volna či proplacení kdykoli dle domluvy
  • možnost příspěvku na ubytování ve výši 3500 Kč/měsíc
  • odborné zaškolení, firemní jazykové i další kurzy
  • pracovní oděvy a pomůcky
  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti (Břeclav)

Požadujeme:

  • praxe s obsluhou CNC strojů nebo vyučení v oboru obráběč kovů apod.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Hodonín

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

25.000 – 30.000 Kč

Kontaktní osoba

Eva Březinová

Telefon

603 862 503

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist