Práce: Servírka/číšník - Svojanov u Poličky

lokalita: Svojanov zadavatel: ABZAKOVO spol. s r.o. Odpovědět na inzerát

Hledáme šikovného zaměstnance na pozici servírka/číšník do rodinného penzionu ve Svojanově.

Náplň práce:

  • Komunikace s hosty.
  • Kasírování, roznášení, příprava objednávek a komunikace s kuchyní.
  • Drobná administrativa – rezervace z bookingu.
  • Pozor – pokud nebude práce na servisu očekáváme, že nám pomůžete i například s převlékáním postelí a jinou drobnou prací v penzionu. Pracujeme v týmu a pomáháme si.

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí.
  • Přátelský přístup.
  • Stravování v penzionu a po domluvě i volný pokoj ZDARMA.
  • Mzda 120,–Kč/hod + dýška, možnost záloh.

Požadujeme:

  • Pracovitost, spolehlivost a pečlivost.
  • Příjemné vystupování.
  • Praxe v gastronomii je výhodou, ale ne podmínkou.
  • Čistý TR a potravinářský průkaz.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Svojanov

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Zkrácený úvazek

Mzda

19.200 – 25.000 Kč

Kontaktní osoba

Abzakovo - Brno 2

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist