Recepční v 5* hotelu

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Lidské zdroje a personální management
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 18.000 – 21.000 Kč

Co od Vás očekáváme:

Do prestižního hotelu v centru Brna hledáme zkušené recepční

Náplň práce:

  • Zajištění chodu recepce
  • Zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na recepci
  • Check-in a check-out hostů (práce s rezervačním systémem)
  • Ranní směna od 07:00 do 15:00 a odpolední směna od 15:00 do 23:00

Požadujeme:

  • Dobrou znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Znalost MS Office a internetu
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Příjemný vzhled a vystupování, odolnost vůči stresu
  • Časová flexibilita
  • Nástup ihned nebo dohodou

Nabízíme:

  • stabilní práci ve vyhlášeném hotelu v centru Brna
  • možnost profesního růstu
  • osmihodinové směny
  • bonusy z prodeje

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 57 000 – 62 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Soukromá klinika LOGO s.r.o.
  • 15 000 – 18 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Chodová Planá
  • CHODOVAR spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 6. ledna
  • Valašské Meziříčí
  • HOTEL ABÁCIE s.r.o.
  • od 16 200 Kč
Zveřejněno: 7. února
  • Sokolov
  • DONEX PRAHA - CZ s.r.o.
  • 17 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Česká Lípa
  • MORRIS CL s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. června
  • Ústí nad Orlicí
  • Rieter CZ s.r.o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 28. ledna
  • Litomyšl
  • Hotel Zlatá Hvězda, s.r.o.
  • 13 000 – 15 000 Kč
  • Teplice
  • RICHMOND Teplice s.r.o.
  • 13 400 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 7. dubna
  • Nepřevázka
  • H E S O , s.r.o.
  • 15 000 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 19. července
  • Nový Bydžov
  • GOOD LUCK,spol. s r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 10. srpna
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • BONISPOL, s.r.o.
  • od 19 500 Kč
Zveřejněno: 15. června
  • Litomyšl
Zveřejněno: 19. srpna
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Brno
  • JALTA Group s.r.o.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 13. září
Zveřejněno: 14. září
  • Uherské Hradiště
  • ADMALUKA s.r.o.
  • od 80 Kč / hod
Zveřejněno: 29. května
  • Františkovy Lázně
  • FRANCIS PALACE s.r.o.
Zveřejněno: 24. srpna
  • Děčín
  • Hotel Česká koruna spol. s r.o.
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 13. března
  • Kladno
  • Sportovní areály města Kladna s.r.o.
  • od 15 500 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Srní
  • HOTELY SRNÍ, a.s.
  • 21 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 3. srpna
  • Vinohrady, Praha
  • LA, Lucemburska, s.r.o.
  • 14 900 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 31. července
  • Kroměříž
  • PENZION NA JÍZDÁRNĚ s.r.o.
  • od 21 000 Kč
  • Horní Bečva
  • STOLAŘSTVÍ MaJaMi, s.r.o.
  • od 165 Kč / hod
  • Kroměříž
  • Petra Kutálková
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Řepy, Praha
  • narratio s.r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Praha
  • Centrální výběrová řízení a.s.
Zveřejněno: 28. srpna

Fitkitchen s.r.o., Domov pro seniory Mikuláškovo nám., příspěvková organizace, KFC, ARAMARK, s.r.o., Manuvia Czech s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., 21 Consult Group s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Trenkwalder a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Delirest services s.r.o., Školní jídelna Brno, Horní 16, příspěvková organizace, Soukromá klinika LOGO s.r.o., Větrník, s.r.o., PIVOVARSKÝ DŮM POUPĚ s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Recepční, Telefonní operátor / operátorka, Vedoucí týmu / Team leader, Kurýr / Kurýrka, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Konzultant / konzultantka IT, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Dělník / Dělnice, Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Provozní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Ekolog / Ekoložka, Mistr / Mistrová, Technik / technička BOZP, Lahůdkář / Lahůdkářka, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Pizzař / Pizzařka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Brno, Brno-město, Brno, Starý Lískovec, Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Odbory - proč a jak je založit

AJ bonus bonusy hledám IT Most možnost náplň práce nové odpovědnost Office práce praxe růst samostatnost Skuteč směny stabilní stres znalost anglické dobro dohodou hotel jazyk komunikační náplň operace PC PR prodej profesní příjemný schopnost schopnosti směna systém