Prodejní poradce nábytku Möbelix Ústí nad Labem (A33)

Ústí nad Labem

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost XLCZ Nábytek s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky

O nás

XLCZ Nábytek s.r.o.

Jsme XXXLutz nábytek, síť prodejen nábytku a bytových doplňků XXXLutz a KIKA. Nejsme jen prodejna s nábytkem. Spoluvytváříme zákazníkům domov, prostor k žití. A to je odpovědnost i radost. Chceme, aby byl nákup u nás pohodovým zážitkem jak pro zákazníka, tak pro celý náš tým. Lidé se k nám vrací nejen pro výrobky a servis, ale hlavně pro úsměv a pohodovou atmosféru. Jsme inovativní. Náš sortiment vybíráme tak, abychom zákazníkům dávali nový impuls a neúnavně ho inspirovali aktuálními trendy.

Zákazník nejde jen pro kus nábytku, ale také pro radu, jak vylepšit vlastní domov. Jde o to, naladit se na stejnou vlnu. Kolikrát se do zákazníka vžijete tak, že skoro bydlíte u něj v obýváku.
ONO SE ŘEKNE PRODAVAČ…

  • …ale činností je spousta, práce je pestrá.
  • Zákazníkům se věnujeme naplno, od výběru toho pravého kousku až po design interiéru.
  • To, co si zákazník neumí představit, my prostě vidíme a poradíme.
  • Jsme specialisti na nábytek, ale máme přehled i o doplňcích.
  • Oddělení je naše vizitka- musí být čisté a v pořádku.

POŽADAVKY
PRÁCE PRODAVAČE NÁBYTKU JE PRO TO TEBE PRAVÉ POKUD:

  • Vyhledáváš kontakt s lidmi a dělá Ti radost zákazníky oslovit.
  • Je ti jasné, že odborný výklad k produktu je základ a lidský přístup samozřejmost.
  • Umíš být trpělivý a empatický.
  • Nevadí Ti, že za práci o víkendu si vyděláš nejvíc.

NABÍZÍME
CO MŮŽEŠ OČEKÁVAT TY OD NÁS?

  • Üvazek 30 hodin týdně
  • Fajn kolegy, kteří jsou k sobě féroví.
  • Šéf je parťák.
  • Práci v čistém a reprezentativním obchodě.
  • Školení, která Ti pomohou zdokonalit sebe sama – jak profesně tak lidsky.
  • Čím lepší prodavač jsi, tím lepší výdělek si zasloužíš.
  • Všechno Tě naučíme a dáme Ti příležitost růst a postupovat dál.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

ZDEMAR CZECH s.r.o. | ZDEMAR CZECH s.r.o. | Chabařovice Chabařovice
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Ústí nad Labem Ústí nad Labem
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. listopadu
Filip Tenopír | Filip Tenopír | Krásné Březno, Ústí nad Labem Krásné Březno, Ústí nad Labem
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 11. listopadu
SAFE LOGIC s.r.o. | SAFE LOGIC s.r.o. | Ústí nad Labem-centrum, Ústí nad Labem Ústí nad Labem-centrum, Ústí…
  • 24 800 – 30 800 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 10. listopadu
O2 Czech Republic a.s. | O2 Czech Republic a.s. | Bukov, Ústí nad Labem Bukov, Ústí nad Labem
  • 35 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 10. listopadu
H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o. | H & M Hennes & Mauritz CZ, s… | Ústí nad Labem Ústí nad Labem
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro rodiče
Zveřejněno: 29. června
Mgr. Zuzana Žatečková | Mgr. Zuzana Žatečková | Dukovany Dukovany
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. června
Mgr. Zuzana Žatečková | Mgr. Zuzana Žatečková | Velká Bíteš Velká Bíteš
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
Mgr. Zuzana Žatečková | Mgr. Zuzana Žatečková | Třebíč Třebíč
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. června
AG.WORK s.r.o. | AG.WORK s.r.o. | Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  • 30 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
AG.WORK s.r.o. | AG.WORK s.r.o. | Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  • 26 000 – 32 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
GASTRO TREND s.r.o. | GASTRO TREND s.r.o. | Mníšek pod Brdy Mníšek pod Brdy
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. června
RAMBROK, s.r.o. | RAMBROK, s.r.o. | Ústí nad Labem Ústí nad Labem
  • 19 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
HOTELY SRNÍ, a.s. | HOTELY SRNÍ, a.s. | Srní Srní
  • 15 600 – 23 600 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
JSF stavební s.r.o. | JSF stavební s.r.o. | Klatovy Klatovy
  • od 14 600 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
Eva Nechvátalová | Eva Nechvátalová | Železná Ruda Železná Ruda
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
DF Partner s. r. o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., ZDEMAR CZECH s.r.o., STARNET, s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, RIXO a.s., EVROPA services Czech s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Bageterie Boulevard, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ZooshopXXL s.r.o., Filip Tenopír, SAFE LOGIC s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Safetykleen Czech, s.r.o., Česká pošta, s.p., Česká spořitelna, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ústí nad Labem, Chabařovice, Celá ČR, Ústí nad Labem-centrum, Ústí nad Labem, Krásné Březno, Ústí nad Labem, Bukov, Ústí nad Labem

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Pracovní trh 2026: vyšší mzdy, digitalizace a nové povinnosti. Co se mění od ledna a co teprve přijde

Pracovní trh 2026: vyšší mzdy, digitalizace a nové povinnosti. Co se mění od ledna a co teprve přijde

Rok 2026 přináší na český pracovní trh největší balík změn za poslední roky. Zasáhnou stovky tisíc zaměstnanců a desetitisíce firem: minimální a zaručené mzdy, benefity, hlášení pracovních úrazů i nové příspěvky pro rizikové profese. Kdo se připraví už teď, vyhne se chybám v daních, odvodových limitech i zpožděným hlášením.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Když po pohovoru nastane ticho a firma se neozývá. Jak se bránit náborovému ghostingu?

Když po pohovoru nastane ticho a firma se neozývá. Jak se bránit náborovému ghostingu?

Možná to znáte. Pošlete životopis, absolvujete pohovor, vše vypadá slibně, dostanete příslib, že se firma brzy ozve, a pak ticho. Dny plynou, schránka zůstává prázdná a vy si kladete otázku: „Co se stalo?“ Tato situace má jméno: ghosting. A bohužel se netýká jen randění, ale i pracovního trhu.

Superdávka 2025: jak podat žádost a jaké jsou podmínky

Superdávka 2025: jak podat žádost a jaké jsou podmínky

Od října 2025 vstoupila v platnost velká změna v českém systému sociální podpory. Ministerstvo práce a sociálních věcí spustilo tzv. superdávku 2025, která sjednocuje čtyři dosavadní dávky – příspěvek na bydlení, doplatek na bydlení, příspěvek na živobytí a přídavek na dítě – do jednoho přehledného balíčku. Díky tomu se zjednodušuje administrativa a lidé už nemusí podávat několik různých žádostí. Navíc se vše dá vyřídit i online přes portál Jenda, což výrazně ušetří čas a fronty na Úřadu práce.

design