Hledáme lidem práci Manpower

Hrajte si i během pracovní doby! Ve Společnosti LEGO jako modelář!

Lokalita Kladno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Stále přemýšlíte jaké to bylo v dětství a vzpomínáte na Vaše hezké chvíle se stavebnicí LEGO? Máme pro Vás dobrou zprávu, naše pozice modeláře v Společnosti LEGO na Kladně je otevřena.

Popis pozice:

- Stavba modelů a figurín ze stavebnice LEGO v životní i nadživotní velikosti.

- Řešení zadání a realizace technických postupů.

- Spolupráce s dalším oddělením.

Profil kandidáta:

- Ukončené vzdělání výučním listem nebo maturitou.

- Český jazyk slovem i písmem.

- Manuální zručnost.

- Dobré prostorové vidění.

- Barvocit.

Nabízíme:

- Zajímavou a příjemnou práci.

- Práci ve 3 směnném provozu (8 hodin, pondělí - pátek).

- Mzdu 158 Kč hod. ve zkušební době, po zaučení 162 Kč hod. + bonus za docházku a ještě navíc osobní ohodnocení.

- Vaše mzda po roce bude 172 Kč hod. + bonus za docházku a ještě navíc osobní ohodnocení.

- Dotované stravné 14 Kč za oběd (polévka, hlavní chod, pití) nebo večeři a výběr z několika možností.

- Možnost parkování v areálu.

- Využití fitness v areálu + možnost kartičky Multisport.

- Sleva 50% na všechny výrobky po zkušební době.

- Možnost předstoupení do kmene společnosti.

  • Velká Bíteš
  • Mgr. Zuzana Žatečková
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
  • Železná Ruda
  • Eva Nechvátalová
  • Karlovy Vary
  • Munír Barazi

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Klecany, Praha

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

AJ bonus dění hlavní hodnocení HR IT kandidát možnost mzda náplň práce ohodnocení parkování postup pozice práce pracovní společnost společnosti spolupráce sport stravné vzdělání Zruč areál bar dobro doby jazyk kov list model náplň navíc oddělení osobní PR pracovní doby profi stav technický ve zkušební době výběr zkušební životní